Wpis z mikrobloga

Ale jaja
Jem sobie obiad, a tu powiadomienia na telefon od banku, że zablokowali transakcje na Wargaming.
Myślę sobie o #!$%@? włam na konto czy ki #!$%@? i kradno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Poblokowali z 3 transakcje, ale pierwsza przeszła i sru 350zł z PayPala zniknęło
Napisałem do supportu WG ticket, PayPal powiedział, że w #!$%@? mają, bo transakcja autoryzowana przez Wargaming
Ciekawe co odpiszą, jak zaczną kręcić to idę do ING i robię chargeback, ciekawe co WG na to, pewnie banem będą straszyć białoruskie śmiecie
Najlepsze to, że na koncie nic mi się nie pojawiło oprócz picrela, ciekawe na co poszło to 350 PLN bo na maila faktury oczywiście nie wysłali
Oby to tylko jakiś #!$%@? problem (akurat się stało jak serwery z rowerka spadły)
#wot
Eredin - Ale jaja
Jem sobie obiad, a tu powiadomienia na telefon od banku, że zablok...

źródło: comment_1660502641aDtJvjGfPwcg1ixd9dIdQb.jpg

Pobierz
  • 7
@DurzyHarakter30: No właśnie żadne czołgi się nie pojawiły, silver się nie zmienił, wolny exp też nie, golda tylko te 100 na obrazku, #!$%@? wie skąd to jest
Na email nie dostałem faktury więc nie wiem nawet na co ten hajs poszedł
Zażądałem od wargamingu historii transakcji ale niby do 30 dni się generuje...
@DurzyHarakter30: No moim błędem było nie odpięcie PayPala po zakupie, myślałem, że WG chociaż zapyta o hasło przy kolejnym zakupie, a tu taka akcja
Support mi odpisał, jakiś śmieć nakupował rzeczy w tym mobilnym Blitzie i oddadzą hajs ale będą musieli zablokować tamte konto, w sumie mi pasuje Blitza mam gdzieś i nigdy nawet go nie zainstalowałem