Wpis z mikrobloga

Niesamowicie bawi mnie jak konfiarze po raz kolejny, przy kolejnej aferze przysługują się pisowcom:

Wybuch pandemii - Zachwyt nad szumowskim mimo że robił po prostu to co do niego należy i co by zrobił każdy, podkrążone oczy, walka po nocach z wirusem, najeżdżanie na Komorowskiego i Kopacz że by sobie poradzili znacznie gorzej

Wybory prezydenckie - #mimowszystkoduda, większość wyborców Bosaka zagłosowało na Dudę, ważne że lewactwo dupa piecze

Zakaz aborcji, protesty - Popieranie konfederacji, a zarazem przy tym pisu w sprawie zakazu, dyskredytowanie protestów, lempart jest gruba, jojczenie dlaczego ludzie nie potrafią się zebrać w innej, ważniejszej (?) sprawie i protestować

Lex TVN - Wstrzymanie się od głosu, atakowanie TVN, zezwolenie pisowi na to by zamknął te stacje bo " to lewacka stacja, cały czas o koronawirusie gadajom", dyskredytowanie protestów, kolejny raz zarzuty że ludzie protestują w takiej a nie innej sprawie

Kryzys na granicy z Białorusią - Zachwyty nad pisem, atakowanie opozycji, każdy kto śmiał choć trochę podważyć to co tam się dzieje nazywany zdrajcą, antypolakiem

Teraz znowu mamy kolejną aferę z Odrą - Najeżdżanie na Tuska, porównywanie Czajki do Odry (xD), bronienie pisu pytaniami co oni niby mają z tym wspólnego i dlaczego akurat są atakowani, negowanie tego jakoby tam faktycznie była rtęć mimo że nic jeszcze do końca nie wiadomo, zarzuty o ojkofobie

Do tego dodajmy jeszcze polexit, włączenie Święczkowskiego do TK dzięki pomocy konfederatów i Bosaka nie wykłuczającego ewentualnej koalicji z pisem

Ale pamiętajcie, konfederacja to jedyna merytoryczna opozycja, POPIS, neuropis i inne takie urojenia. Kiedyś ten symetryzm wyjdzie wam bokiem moi drodzy konfiarze i moje drogie kuce i się znacznie na tym przejedziecie.

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazwykopkow #bekazpolakow #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #konfederacja #przemyslenia #gorzkiezale #odra #polska #afera #polityka
  • 73
Piszesz o nielegalnych lockdownach?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@merciless85: Za kazdym razem rozkłada mnie na łopatki logika kuca - przecietny kuc jest na tyle pie**olniety, że jako argument na to, że Konfederacja to nie zamordyści podaje "BO BYLI PRZECIWKO PRZYMUSOWYM SZCZEPIENIOM" całkowicie ignorując to, że Konfederacja popiera wprowadzenie katolickiej dyktatury, przyczynia się do uśmiercania wolności mediów, defekuje na wolności obywatelskie i autonomię cielesną (wyrok TK, czy pomysły zakazu
@merciless85: Pisałeś o lockdownach. No, to byli przeciwko lockdownom, tylko co z tego, skoro są z nimi większe problemy, które opisałem wyżej? Oczywiście się nie odniosłeś, bo lepiej udawać, że tego nie napisałem - to są dopiero piguły - wyparcie rzeczywistości, jak na zalaczonym obrazku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ziumbalapl - @merciless85: Pisałeś o lockdownach. No, to byli przeciwko lockdownom, t...

źródło: comment_1660481641ig1fDmYtjgRNiq73G1nCH3.jpg

Pobierz
@merciless85: Jakich bzdur?
- Konfederacja popiera wprowadzenie katolickiej dyktatury:
Zgadza się - to wielokrotnie mówił Bosak, miedzy innymi mówiąc o tym, że "nie powinno się udzielać władzy poganom", a Korwin jest zwolennikiem dyktatury.
- przyczynia się do uśmiercania wolności mediów:
patrz ich bezczynność w sprawie Lex TVN
- defekuje na wolności obywatelskie i autonomię cielesną:
również to prawda - chcą łamać Konstytucję i opowiedzieli się za zakazem aborcji z
@merciless85: jesteś pięknym przykładem tego, że nazywanie co fanatyczniejszych konfiarzy "sekciarzami" jest zasadne. @Devhar: daje Ci długą listę faktów?

urojenia! manipulacje!


@ziumbalapl: i @Frasad: dają Ci jeszcze więcej przykładów?

A w USA biją Murzynów!!! Poza tym urojenia! Manipulacje! Ja wcale niczego nie wypieram, ja tylko wasze "fakty" uznaję za urojenia, bo tak!


Tym samym "rozmowa" z Tobą to jak właśnie rozmowa z sekciarzem, którzy dla obrony sekty ostatecznie
M.....a - @merciless85: jesteś pięknym przykładem tego, że nazywanie co fanatyczniejs...

źródło: comment_1660484206GbXaV78ZFEhzmybnDjMzDv.gif

Pobierz