Wpis z mikrobloga

@Putrid: Tak, wynika z twojego obrazka. Przysłówek obligatoryjnie znaczy tyle co: obowiązkowo, koniecznie, nieodzownie, bez względu na cokolwiek, bezwarunkowo. Wyklucza dobrowolność. Jest przeciwieństwem fakultatywności.
mnie ciekawi co oznacza miejsce zależne a co niezależne


@Catmmando: chodzi o takie podwójne miejsce gdzie możesz postawić dwa samochody w taki sposób że jeden zablokuje drugi
z ceny wynika że oba miejsca są Twoje, to drugie "gorsze miejsce" kosztuje połowę tego co to pierwsze. Warto zweryfikować czy można sobie postawić jakąś szafkę tam czy coś.

@Putrid: zakładałbym że możesz wybrać opcję 1 albo 2 z miejsc parkingowych a komórka
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Putrid: też się z tym spotkałem. Do mieszkania 42 metrowego które oglądałem okazało się że też muszę dokupić jeszcze jedno podwójne miejsce w garażu za 70 plus naziemne za 25k więc zrezygnowałem. Jeszcze rozumiem do dużych mieszkań taki obowiązek ale która rodzina z 3 samochodami kupuje mieszkanie ok. 40m ¯\_(ツ)_/¯
@gunsiarz: No nie do końca - sprzedaż może być wiązana z obligatoryjnym zakupem obydwu rzeczy - możesz wziąć telefon tylko z abonamentem, samego telefonu nie możesz, ale abonament bez telefonu już tak. Pewnie chodzi ci o wyszczególnione ustawowo przypadki jak np. przy sprzedaży kredytu hipotecznego, kiedy to bank musi oferować ci możliwość rezygnacji z produktów. Nieruchomość chyba nie ma ustawowo określonych warunków sprzedaży.