Wpis z mikrobloga

@cr_7 jeśli chodzi o samego btc, może i nie jest to najlepsza opcja, sam korzystam z Binance, nie bez kozery jest to największa giełda krypto obecnie.

Sa przede wszystkim stabilni.
W skali roku jakbyś wpłacił 6k, kokosów bym nie zarobił, więc luz
@cr_7 wiele osób zmienia zdanie, też początkowo kilka lat temu wszedłem wyłącznie w eth, skończyło się na znacznie większym portfolio.

Dodatkowo przy takich kwotach, op nawet nie odczuje, kwestii związanej z taxami
@cskparty bo to nie są realne krypto waluty.

To co trzymasz to są zwykle pieniądze, które "udaja", odzwierciedlają coiny, natomiast to nie jest normalny coin który możesz przesłać do portfela tj. w przypadku zakupu na giełdzie.
@Yakooo: Acha. Dzieki. No mam tez wallet i tam troche. Nie znam sie na tym i nie wkrecam za bardzo. Moze powinienem bardziej sie wglebic. Sposob na odlozenie i jeszcze na siebie samo zarabia. Czyli mam trzymac w wallecie i tam kupowac?
@cskparty no jeśli chcesz się bawić w realne krypto, to załóż konto na jakiejś giełdzie, pobierz sobie wallety / kup fizyczny portfel i tam przesyłaj coiny.

Na revolucie kupujesz taka wirtualna krypto, która tylko odzwierciedla wartość kryptowaluty, której fizycznie nie masz i nie możesz jej nigdzie przesłać.