Wpis z mikrobloga

też uważacie, ze te grupy budowlane na fb to rak jak cholera? xD Przecież większość postów to jakieś gównowpisy, 0 konkretów, ciągle te same pytania itd. Jak patrze na ludzi co tam siedzą to ja się nie dziwie, że ceny materiałów i robocizna poszła tak do góry, bo sam bym rżnął frajerów xD Dołączyłem jakiś czas temu, bo myślałem że dowiem się czegoś ciekawego itd a wychodzi na to że na wykopie jest więcej cenniejszej wiedzy niż na tych grupach :D #budowadomu #budujzwykopem #budownictwo #facebook
  • 10
@lewyx: Dokładnie. Ludzie w kółko zadający te same, banalne najczęściej pytania, ciągłe wojenki gaz vs pompa ciepła i żelazne argumenty "a mój znajomy ma i ma tanio/drogo", ja #!$%@?.
@lewyx: Jakis czas temu szukalem na fb polskiego budowlanca w UK, ktory by mi wymienil nadproże drzwi wewnetrznych. Każdy jeden chetny, ale wystarczylo wtedy zadac jedno pytanie, po którym kontakt ze strony specjalistow od wszystkiego sie urywał. Pytanie to brzmiało: jakie ma pan doświadczenie w budowlance? Nadproze wymieniło mi 2 Angoli, takich dziadków, po taniości.
@lewyx grupy budowlane, branżowe, wszystko to jest rak przepełniony "fachofcami", handlarzami i powtarzającymi się pytaniami i wielokrotnie powtarzanymi mitami. Tydzień na kilku takich grupach skutecznie mnie wyleczył z grup na FB.