Wpis z mikrobloga

Najlepszy summon do pomocy Astrologowi to...? Nie wiem w którego ładować i na jakiego ewentualnie czekać. Widziałem tier listy ale jednak wolałbym czyjąś opinię kto grał Astrologiem. I niech mi nikt prosze nie mówi że te summony nie są wcale pomocne ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozpraszają, ładnie wyglądają i jest z nimi raźniej #eldenring #darksouls
  • 11
@Aeterna Wydaje mi się że i tak będzie to mimic tear. Wszystko dlatego że ma zepsuty balans i skaluje swoje statystyki x3 czy x4 to co ma gracz (przynajmniej hp).

"I niech mi nikt prosze nie mówi że te summony nie są wcale pomocne"
Ale te summony są faktycznie zbyt pomocne. Byłem świadkiem jak ten mimic tear sobie sam zsolował Melanie xD
@Aeterna: Odnośnie soulsów (ds1 - ds3) się nie zgodzę, ale przy eldenie ta niesprawiedliwość wynika z tego że gra jest niedorobiona i niedokończona, przez co mechaniki do wykorzystania nie mają też zazwyczaj balansu. Boli mnie że gra się wtedy zazwyczaj sama przechodzi bez żadnego wyzwania i generalnie ciężko znaleźć jakiś złoty środek :/

"Byłem świadkiem jak ten mimic tear sobie sam zsolował Melanie xD" XDDDD

No, kiedy gracz był na 2
@FuzzyWuzzy: Demon's Souls Remake będąc wierne oryginałowi też miało dużo OP opcji. Np Burza Ognia czy jakoś tak i God's Wrath. DS1 też miało dużo takich obejść zwłaszcza w piromancji tylko wiadomo trzeba było czasami trochę farmić
@Aeterna: Zdaję sobie sprawę ale to i tak nie jest poziom eldena gdzie taką OP broń praktycznie idzie zrobić z czegokolwiek po prostu kucając i atakując bo nie zużywa się wtedy staminy i można w nieskończoność spamić atakiem bo pomija się combo przez co AI nie ma szans niczego wyprowadzić, jak będziesz grał to sam sobie przetestuj :P
@Aeterna zbytnio na mimic tear się nie nastawiaj, bardzo się rozczarowałem bo zamiast nawalać czarami wyjęła pochodnie i nią próbowała bossa bić. Nie wiem czy to bug był czy docelowa inteligencja, ale grając astrologiem na logikę nie potrzebujesz drugiego DPSa, damage sam wystarczający zrobisz, lecz kogoś do tankowania potrzebujesz. Cokolwiek z przedrostkiem rycerz albo tarczownicy powinni podziałać. Szczury też mogą być w sumie ciekawą opcją.