Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie mam pewną teorię którą nazwałem "luka blackpilla" (tak jak luka podatkowa), pewien moment w którym możemy oszukać system. Większość ludzi z mojego otoczenia poznała się na żywo czyli znają się ze szkoły, z pracy i innych pierdół. Przez internet niby też się poznają ale kończy się to szybciej niż zaczęło i jest więcej narzekania. Moje obserwacje są takie..
1a) znajomy 5/10 > random z internetu 6-7/10 = Osoba którą znasz na żywo, masz zaufanie i jakąś więź > random z internetu wyżej o max 2 pkt (3>5, 5>7, 7>9, itd.)
1b) w internecie podbija każdy więc tworzy się niezły spam przez co łatwo przeoczyć ludzi (zwłaszcza jeśli celujemy w panne 6/10 to wątpie by 10/10 do niej podbijali)
1c) zniechęcenie do internetowych znajomości przez spermiarzy, napalonych wieprzy, natrętów i catfish
Załóżmy że faktycznie poznasz ze swojego otoczenia i rozwijacie znajomość. Jaka jest szansa że znajdzie lepszego?
2a) skoro jest z tobą to nie ma tindera (najlepszego źródła żeby sam się znalazł)
2b) podrywanie na FB to przeżytek. Teraz się nie dodaje do znajomych (czasem nie można) i nie pisze wiadomości (trafiają i tak do "inne"). Jeśli nie ma prowokującego profilowego to mała szansa że ktoś 8/10 napisze do niej z dupy
2c) podobnie j.w. jak nie ma prowokacyjnych zdjęć na insta to nikt nie będzie pisał. Jak ma prywatnego insta (co bardzo możliwe) + profilowe (inne niż morda/ciało) to też mała szansa

#blackpill #tinder #randki #badoo #tfwnogf #przegryw #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #seks #redpill #pua #milosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f81b9f433def0ca81c6ed5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie mam pewną teorię którą nazw...
źródło: comment_1660427895ovw7sKdKsUhuhmlj5JZFtY.jpg
  • 2
1a6e1 9r33n: Zakrzyczą cię ci którzy tym całym blackpillem usprawiedliwiają,że się poddali, homoseksualiści w ramach blackpillu zniechęcający facetów do kobiet i trolle uwielbiające patrzeć
na cudze nieszczęście.

Ale możesz tutaj mieć właśnie rację OPie, w realnych kontaktach z ludźmi jest jakakolwiek nadzieja,a przez internet to jak przez internet,jedno klik i idzie się gdzie indziej.
---

Zaakceptował: karmelkowa