Wpis z mikrobloga

Robilam dziś check-in w Swiss i nie mogłam sobie wybrać miejsca za darmo - tydzień temu jeszcze tak było. Teraz koszt to uwaga: 117 FRANKÓW w jedną stronę XD myślałam że fakt że dają kostkę czekolady i tylko zimną wodę do picia jest wystarczająco żenujący, ale jak widać te „luksusowe” linie podążają dalej w stronę Wizzair czy innej taniej linii.
W sumie zabawne jak człowiek pomyśli że 2 lata temu Swiss dostał od szwajcarskich podatników 1.9 miliarda Franków pomocy covidowej, mimo że należy do niemieckiej Lufthansy XD
#swiss #linielotnicze #samoloty #lot #swissair #lotnictwo
  • 3
Robilam dziś check-in w Swiss i nie mogłam sobie wybrać miejsca za darmo - tydzień temu jeszcze tak było. Teraz koszt to uwaga: 117 FRANKÓW w jedną stronę XD myślałam że fakt że dają kostkę czekolady i tylko zimną wodę do picia jest wystarczająco żenujący, ale jak widać te „luksusowe” linie podążają dalej w stronę Wizzair czy innej taniej linii.


@messageinabottle: w ogóle to jest w ostatnich latach przykra polityka normalnych
@faradobus: Turkish Airlines ma jeszcze ten dodatkowy plus że obsługa jest bardzo miła. Przynajmniej takie odniosłam wrażenie, lecąc z nimi chyba 6 razy :)


@messageinabottle: też słyszałem same dobre opinie, a przy dłuższym międzylądowaniu można się załapać na hotel w Carogrodzie