Wpis z mikrobloga

Gdzie jest NFC w #iphone 13pro jeśli nie ma go w Centrum Sterowania? Zamiast tego jest jakaś tandetna funkcja Portfel, w której mogę dodawać karty z polskich banków? To już z zagranicznych nie kogę płacić zbliżeniowo? WTF? Chcę normalnie płacić zbliżeniowo z poziomu aplikacji różnych banków tak jak w Androidzie.
  • 13
@stachol: Nikt nie lubi się cofać o 10 lat wstecz. Czy płatność zbliżeniowa blikiem to takie nowum nie do przeskoczenia? Mam rozumieć, że iphonowe korposzczury, które biznesowo podróżują po świecie mogą płacić zbliżeniowo kartami tylko z polskich banków? Gdy są w Hong Kongu płacą złotówami z Banku Spółdzielczego?
@Oastry: Czyli mam rozumieć, że jeżeli będę chciał dodać bank z Holandii bo mam zamiar płacić w Euro we Włoszech to jadąc do IT mam najpierw zahaczyć o NL żeby móc dodać tamtejszą kartę? Poza tym dlaczego tylko karta? Posiadam dwa rachunki walutowe w PKO BP, do których nie mam żadnych kart płatniczych. Wchodząc w aplikację mogłem płacić blikiem z każdego a teraz muszę do każdego rachunku wyrabiać kartę?