Wpis z mikrobloga

Jedna szkoła dała wykaz książek do pierwszej klasy średniej. Widnieje przedmiot HiT, książka Czarnka, ale jest pogrubione: „Wstrzymać się z zakupem książki”. Dobrze zareagowała szkoła, książka napisana pod program PiSowskiej propagandy. Kolejne miliony złotych poszło na marne. Za chwilę ukaże się druga cześć książki, która ma obejmować lata 1980-2015, gdzie na pewno na większą skalę będą uczniowie skupiać się na katastrofie smoleńskiej, o dobrym rządzie, który musiał zmagać się z trudnymi czasami dla gospodarki Polski. Nie zapominajmy jeszcze o Karolu Wojtyle, wielkim papieżu, gdzie pierwsza cześć książki zawiera dużo zdjęć z jego udziałem oraz tekstu. Mogę powiedzieć, że jest mi żal tych młodych ludzi, którzy będą musieli tę propagandę wpajać podczas lekcji przedmiotu stworzonego przez Czarnka…
#bekazpisu #bekazprawakow #szkola #historia #hit #czarnek
Pan_Oski - Jedna szkoła dała wykaz książek do pierwszej klasy średniej. Widnieje prze...

źródło: comment_1660316212eXueaOmLG1U48oqFWpZM7a.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego "żal"? Kaszojadów trzeba uświadamiać z czym mają do czynienia jak tylko się da. Jeżeli mają wątpliwości co do wizji swojego miejsca w systemie, to powyższa połajanka ideologiczna powinna te wątpliwości rozwiać.
  • Odpowiedz