Wpis z mikrobloga

Dlaczego Google traktuje kobiety w biznesie i osoby nieheteroseksualne jak ludzi specjalnej troski? Czy są oni na tyle inni że trzeba o tym wspominać? Może dla równowagi dodać "naklejki" "Prezentuje się jako firma należąca do mężczyzny"? Albo przyjazny dla osób heteroseksualnych?

Przecież takie akcje tylko stygmatyzują ludzi a przecież to odwrotność tego do czego niby te "światowe" marki i firmy dążą!


#fucklogic #afera #bekazlewactwa #kiciochpyta
g.....n - Dlaczego Google traktuje kobiety w biznesie i osoby nieheteroseksualne jak ...

źródło: comment_16602948568V1KQqLksBagOec0Xinu3F.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Przecież takie akcje tylko stygmatyzują ludzi a przecież to odwrotność tego do czego niby te "światowe" marki i firmy dążą!

@grzylen: No i o to chodzi. Dziel i rządź.

Wmawiają kobietom i "człowiekom LPGT", że są prześladowani, dyskryminowani itd. po to, żeby potem wejść na biało jako zbawiciele, "my jedyni jesteśmy po waszej stronie, tylko my was wspieramy, kupujcie nasze produkty".
  • Odpowiedz
Dlaczego Google traktuje kobiety w biznesie i osoby nieheteroseksualne jak ludzi specjalnej troski?


@grzylen: To nie oni są traktowani, jak ludzie specjalnej troski, tylko mamy w społeczeństwie homofobów specjalnej troski, których się nie pozbędziemy, więc pozostaje ich izolować od zdrowej części społeczeństwa.
  • Odpowiedz
mamy w społeczeństwie homofobów specjalnej troski, których się nie pozbędziemy, więc pozostaje ich izolować od zdrowej części społeczeństwa.

@aegispolis: Widzę kolejny zwolennik obozów koncentracyjnych dla osób heteroseksualnych. Jeszcze powiedz, że wcale nie są dyskryminowani, to tylko "prawackie urojenia".

A jak tam walka "zdrowej części społeczeństwa" z małpią grypą? Jak tam ze zdrowiem psychicznym, dalej 50% popełnia samobójstwo przed 40stką? Ale to pewnie tez wina "homofobów specjalnej troski".
  • Odpowiedz
Widzę kolejny zwolennik obozów koncentracyjnych dla osób heteroseksualnych.


@ibilon: Co xD

Nie, nie każda osoba heteroseksualna jest homofobem, mimo że bardzo byś chciał.

A jak tam walka "zdrowej części społeczeństwa" z małpią grypą? Jak tam ze zdrowiem psychicznym, dalej 50% popełnia samobójstwo przed 40stką?


I ty tak zupełnie na poważnie rzucasz mi takimi fejkami i głośnymi hasełkami i co, myślisz, że ja w to uwierzę, gdy wiem, że to nieprawda? Czy
  • Odpowiedz
I ty tak zupełnie na poważnie rzucasz mi takimi fejkami i głośnymi hasełkami i co, myślisz, że ja w to uwierzę, gdy wiem, że to nieprawda? Czy na co liczysz?

@aegispolis: Kiedy @wolfKida rzuciła fejkiem, że zgwałcił ją tatuażysta, to uwierzyłeś na słowo i byłeś święcie przekonany, że to prawda, więc nie rozumiem dlaczego nie miałbyś uwierzyć mnie. Bo co, nie mam waginy to nie jestem wiarygodny?
Jeśli nie wierzysz mnie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzylen: żeby wszyscy uciekinierzy z krajów objętych wojną mogli tam się stołować a dla ciebie areczku grochówka w okopie
  • Odpowiedz