Wpis z mikrobloga

Jakie są najwygodniejsze buty jakie mieliście? Od paru dni zamawiam i odsyłam bo co przymierze to z wygodą kiepsko, a niewygodne już mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dodam to co przymierzałam/miałam, może komuś się przyda

Nike AIR PRESTO - i tu było najbliżej, bardzo wygodne czegoś takiego szukam, problem w tym ze zupełnie mi się nie podobały

adidas Performance ASMC ULTRABOOST 22 - bardzo twarde i niewygodne

nike air zoom superrep 2 - tez twarde, podobne w sumie trochę do poprzednich

Nike Huarache - mam teraz i są średnie, Huarache ultra miałam wcześniej i były ekstra ale już nie są dostępne

adidas NITE JOGGER - kiedyś miałam, mogą być

kiedyś jeszcze miałam takie typowo skarpetkowe adidaski z boostem do biegania, i były bardzo wygodne, ale przetarły się szybko na palcu (szybko to znaczy około miesiąc), wiec nie jestem już przekonana do skarpety bez żadnego wzmocnienia na palcach

#streetwear #nike #adidas #sneakers
  • 14


@awjck: presto to były by far najlepsze buty jakie miałem, też mi się nie podobały jak patrzyłem na nie z góry, ale w lustrze już były gites. Adidas Ultraboosty też są okej. Możesz też przymierzyć Reebok Zig Kinetica albo jakieś Asicsy
@donpatryczek: plan jest taki, że jak nic lepszego nie znajdę to się przeproszę z presto. Ale nawet opcje personalizacji na stronie maja kiepskie xd chociaż nawet spoko te reeboczki
@awjck: > adidas Performance ASMC ULTRABOOST 22 - bardzo twarde i niewygodne

Po tym patrząc to nie szukasz butów miękkich tylko sprężystych. Zobacz sobie Nike Epic React Flyknit.
@awjck: najwygodniejsze do pokonywania długich dystansów to chyba nb 990, jakieś ultraboosty/ yeezy 350 v2.
stare nike epic react flyknit 1/2 były fajne, w tych nowych zmieniła się podeszwa(kształt) i mi już nie podchodziły.
Chodziłem w dziesiątkach butów dla mnie osobiście yeezy 350 v2, być może to przyzwyczajenie ale zawsze po dłuższym chodzeniu w innych i powrocie na te czuje się jakbym chodził w skarpecie na chmurce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@awjck: Dla mnie najwygodniejsze były Le Coq Sportif LCS R1000. W dodatku mają świetną, antypoślizgową podeszwę i nawet na mokrym nie idzie się wywalić. Ciężko je dostać w Polsce.