Wpis z mikrobloga

Moje uszanowanko Wykopowicze! Witam tag #mirkowyzwanie!

Zadania jakie dostałem do wyboru to:
1. Idź na dworzec kolejowy z niezbędnymi rzeczami na jeden dzień z lub bez noclegu (zależy od Ciebie) i wsiądź w jeden z najbliższych pociągów w losowe miejsce! Nie planuj tego wcześniej. :)
2. Zrób drapak dla kota.
3. Namaluj letni pejzaż.

Malarz ze mnie taki jak z koziej dupy tromba ale namalowałem taki obrazek na podobraziu 7cmx7cm za pomocą beznadziejnych „akrylowych” farbek z action za bodajże 8 zł(nie kupować, nie polecam bo strasznie rozwodnione i nie kryją).
W każdym razie, temat pracy to „szczęście”. Pamiętacie młode lata, gdy ktoś w szkole czy przedszkolu pytał Was co to znaczy szczęście, mieliście to zobrazować to rysowaliście właśnie taki domek, chmurki, uśmiechnięte słoneczko, rodzinkę jakąś? Jeśli tak to spróbujcie w dorosłym życiu podobnie sobie wyobrażać szczęście, nie gonić za marchewką. Szczęście to małe elementy, czasem bardzo krótkotrwałe ale jakże ważne w naszym życiu. Każdy z nas ma różne bolączki, ale spokojnie - kiedyś będzie dobrze i jeszcze będziemy szczęśliwi, jak wtedy gdy malowaliśmy takie obrazki a oceną nie była liczba, tylko uśmieszek wpisany przez panią :)
Pobierz
źródło: comment_1660249959NAZ18MQDtO6r2aoCTKvdJo.jpg