Wpis z mikrobloga

Cześć, wylosowany zestaw :
Przesyłamy wylosowany zestaw zadań:

1. Wystrugaj coś z drzewa i zaskocz nas.
2. Odwiedź Park Narodowy / Rezerwat Przyrody i zdaj relację.
3. Zadbaj o swoje zdrowie: ćwicz przez 40 min dziennie przez 7 dni od razu po przebudzeniu.
Początkowo była wybrana opcja numer 3, jednak po 5 dniach nastał czas chirurgicznego usunięcia dwóch ósemek, więc mikołaj bombki strzelił, tym bardziej że zszyta błona śluzowa krwawiła, paprała się, ogólnie bieda. W związku z powyższym doszło do zmiany zadania, ostatecznie wybrałem opcję numer 2. Jako, że nastał czas wyjazdów wakacyjnych i innych wojaży, to idealnym pomysłem było wkomponowanie w takowy odwiedzenia jakiegoś parku narodowego na trasie podróży. W ten sposób trafiłem do Parku Narodowego Krka w Chorwacji. Samo miejsce przepiękne, warte odwiedzenia. Dużo wodospadów, kaskad, oraz krystalicznie czysta woda, w której żyje mnóstwo ryb oraz innych wodnych stworzeń. W parku najczęściej odwiedzana jest trasa turystyczna wytyczona za pomocą ścieżki z drewnianych pomostów, wijących się nad spływającą z łoskotem z wzniesień wodą zlewiska rzeki Krka. Z rzeczy które mogą przeszkadzać - bardzo dużo hałasujących cykad, oraz połączenie wysokiej temperatury + wilgotności, które są mocno uciążliwe.
#mirkowyzwanie
Pobierz
źródło: comment_1660247181zz3sflB0U9fOEvDv0hj96q.jpg
  • 2