Wpis z mikrobloga

Hejo hej #mirkowyzwanie dziś czas się rozliczyć. Miałem
1. Pomajsterkuj, wykonując logo wykopu z drewna. Dla lepszego efektu możesz je oświetlić.
2. Przez tydzień gotuj obiady z wykorzystaniem warzyw lub owoców sezonowych.
3tekst pogrubiony. Spróbuj swoich sił w grze Geocaching (znajdź 5 skrytek).
#geocaching
Fajne zadanie na poznanie okolicy, niekoniecznie bliskiej. Jako, że jestem z Gdańska to na tej okolicy skupiłem swoje poszukiwania.Jak widać na załączonej mapie trochę tego jest. Próbowałem odszukać ze 20 skrzynek, udało się tylko 5, ale chyba na tym nie skończę, bo to ciekawa zabawa. Ja sądzę cześć z odwiedzonych przeze mnie miejsc chyba została już usunięta, albo ja jestem słaby w te klocki (,)
W komentarzu zdjęcie zebranych keszy.
Na pierwszy ogień poszła skrzynka schowana w znaku drogowym przy pomniku przyrody dębie szypułkowym. Kolejna była schowana przy parafii prawosławnej św Mikołaja, ukryta była w starym konarze w parku przy parafii. Niedaleko od tego miejsca znajduje się szubielnicza góra, piękna nazwa odzwierciedlająca historyczne znaczenie tego miejsca, niedaleko punktu widokowego ukryta wśród korzeni wielopniowego drzewa ukryta była kolejna skrzynka. Innym razem wybrałem się w zupełnie inny rejon miasta przy małym stawie w dzielnicy Ujeścisko, ukryta była magnetyczna skrzynka przyczepiona do metalowej konstrukcji. Ostatnia ze znalezionych znajdowała się przy cmentarzu ewangelickim w tej samej dzielnicy. Wciśnięta była wewnątrz znaku drogowego. Dodałem jeszcze zdjęcie misternie przygotowanej skrytki w murze, niestety nie było w niej skrzynki.
Całość zabawy uznaję za niezwykle ciekawą i z pewnością jeszcze kiedyś spróbuję :)
Pobierz Spiszka - Hejo hej #mirkowyzwanie dziś czas się rozliczyć. Miałem
 1. Pomajsterkuj, w...
źródło: comment_1660228992SAQAQWYg7CZMZo7mWyO6qi.jpg
  • 2