Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: pamiętaj że ERP to moc wypromieniowana A nie doprowadzona.

Odpowiadając na Twoje pytanie - nie, raczej nic by się nie stało, a jeżeli już to poparzylbys się na zewnątrz.
Częstotliwości rzędu 1GHz i wzwyż przy mocach 50+W generalnie są już niebezpieczne. Kiedyś też był filmik "sluchanie radia za pomocą trzciny", w krotym dzieciaki dotykały liściem anteny od nadajnika na fale długie, liść spalał się w takt modulacji i można było
dzieciaki dotykały liściem anteny od nadajnika na fale długie


@technic: Mieszkałem kiedyś w pobliżu przekaźnika UKF i do odbioru radia używałem wkładki w66 połączonej z fotodiodą - po skierowaniu na słońce radio grało, koledzy się dziwili, a ego było miło połechtane;p
@technic: Kiedy ja nie twierdzę, że to działa na wodę - pisałem o częstotliwości rezonansowej nie bez powodu. Masz wklejony naukowy artykuł, że zauważono różnicę w apoptozie między grupą nie poddaną ekspozycji i poddaną. Nie przeczytałeś tego, podważasz to, czy na mnie wyskakujesz,bo wkleiłem link do artykułu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cinekk: Tak, dokładnie.Jest tego sporo więcej. Telefony bezprzewodowe, niańki radiowe, piloty do bram garażowych, radary, zigbee. Więc poza mikrofalówką, która nie mogłaby korzystać z innego zakresu, dobrano go dość niefortunnie :)