Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh. Ale ja jestem nieudacznikiem. Na niczym mi nie zależy. Robię niby w korpo ale kompletnie nic się nie staram, zarabiam jakieś grosze takie jak na początku parę lat temu mi zaproponowali. Nie wychylam się, celowo robię błędy aby za dużo ode mnie nie wymagali, nie żebrze o podwyżki, a nawet odmówiłem awansu. Dynamiczne Oskarki po 3 miesiącach drą mordę o podwyżkę i awans. Straszą, że już zaczynają rozsyłać CV jak nie dostaną tego co chcą. A ja mam to gdzieś. Chętnie bym złożył wniosek o obniżkę pensji jeśli wiązałoby się to z mniejszą ilością obowiązków albo z godziną pracy mniej dziennie.
Ale teraz hit z tego tygodnia. Firma oferuje coś takiego jak jakieś wakacje pod gruszą. Trzeba wypełnić wniosek i wziąć urlop na 2 tygodnie w jednym ciągu. I dostaje się jakieś 1500zł. Kadrowa mi przypomina o tym już od dawna bo wszyscy już wnioski poskładali albo już byli na urlopie. Przyciskała mnie i dała wniosek. Jestem takim śmierdzącym leniem, że nie chciało mi się wypełnić tego wniosku. Trzeba było tam podawać jakieś dane, zarobki, itp. Po prostu powiedziałem, że nie chce tego dodatku i tyle. Patrzyła na mnie jak na debila. Jak się w biurze dowiedzieli co zrobiłem to myślałem, że mnie zabiją. Jednie chodzi czerwoni nabuzowani, a inni się głupkowato śmiali. Za to ja się śmieję z nich jak walczą o podwyżkę albo błagają o nadgodziny. Ale najlepsza jedna laska. Wzięła mnie na słowo i gada, że rozumie, ale czy jak ja nie chce tej kasy to czy nie mogę wziąć i jej oddać bo jej się bardzo przyda a firma nie zbiednieję. Odmówiłem i też chodzi nabuzowana teraz.
#pracbaza #korposwiat #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f38a65f445b8e885bc58a9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 40
  • Odpowiedz
OP: @fasttaker: Nie, nie miałem. W żadnym oficjalnym związku nie byłem. Byłem ładny chłopak bo jestem wysoki, byłem szczupły, żadnych defektów ryja typu krzywy nos czy zakola. Mama dbała o wygląd i higienę, kupowała ciuchy, zabrała do fryzjera, kasę też dała na jakieś przyjemności typu pizza po szkole. I podobno moja osobowość była tajemnicza, bo byłem raczej spokojny i odstawałem od innych w zachowaniu. Ale w czasach studiowania to wszystko
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To brzmi przynajmniej jakbyś zarabiał więcej niż minimalna chociaż xd
Nie masz depresji przez to jak wygląda twoje życie? Mam podobne podejście jak twoje, tyle że siedzę w gównorobocie z patusami a ,,normalnych'' znajomych zghostowałem przez to jakim nieudacznikiem jestem XD
  • Odpowiedz
OP: @analboss: No tak, zarabiam więcej niż minimalną. Dokładnie to zarabiam na rękę ok. 4 tys co jest małą pensją jak na korpo w warszawce. Tyle to w podrzędnym korpo dostanie studenciak na start na najniższym stanowisku.
Nie wiem czy nie mam depresji. Tzn. jak tak nie uważam bo lubię moje życie, nie płaczę w poduszkę, nie chce zmian, ale wiem, że jestem nieudacznikiem. Pogodziłem się z tym. Wiem, że
  • Odpowiedz
Ja IRL też trolluję, ale chyba zacząłem dlatego, bo nie umiałem into relacje z ludźmi i jestem brzydki, więc ludzie się krzywili na wszystko co mówiłem.
Odkąd zacząłem trollować i p*erdolić przeróżne głupoty np że głosuję na konfę bo jestem katolikiem i chciałbym wprowadzenia prawa 10 tablic, albo inne durne rzeczy to jakoś lepiej mi się żyję. P*erdole kocopoły non stop, najpierw staram się wyczuć jakie ktoś ma poglądy a potem #!$%@?
  • Odpowiedz
OP: @analboss: No ja identycznie robię xD Najpierw badam co ktoś lubi, a czego nie i jak bardzo i wtedy zawsze wszystko na odwrót gadam i robię. Już pisałem wyżej, jak to podłapałem fazę bo koledzy nie lubili homoseksualistów i robiłem z siebie geja. Nie przestałem nawet jak po ryju za to dostałem.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
OP: @analboss: Autyzmu chyba nie mam. Nikt nie stwierdził tego, ani nawet nie słyszałem, aby było takie podejrzenie. Nie wiem w sumie czym się autyzm charakteryzuje, strzelam, że jakieś wycofanie społeczne. To ja takiego czegoś nie miałem. Nie miałem strachu przez kontaktami z ludźmi. No i jestem gadułą. Potrafię dużo gadać trollując, bronić swoich przekonań, a nawet się kłócić. Ciężko mnie przegadać. Bez skrępowania wyrażam własne zadanie. Nie izoluje się.
  • Odpowiedz
OP: @fasttaker: Sorry za brak weryfikacji, machnąłem literówkę w kodzie. Już się poprawiłem.
Hmm. czy ja wiem. Takiej jednorazowej sytuacji to nie kojarzę. Wiem jedynie, że gdybym nie był tak leniwy to dziś byłbym menagerem w jakimś korpo, miał rodzinę i spoko zarobki. Bo ja tą pracę w finansach czuje i rozumiem. Tylko mi się nie chce
Nie chciało mi się też uczyć. W szkole średniej to pamiętam nie odrabiałem
  • Odpowiedz
OP: @pianinka: W sumie to nie wiem xD Ale tak, trafne spostrzeżenie, często o sobie tu piszę. Ale jest też na wykopie kilka osób podobnych do mnie, często komentują moje wpisy, lub ja ich. Hmm. Może liczę na jakąś pomoc? Nie wiem. Jakaś radę dzięki której coś się zmieni? Albo atencję bo w sumie nic z tego nie mam, a jak ktoś napiszę, że też tak robi to jakoś cieplej
  • Odpowiedz