Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie #las #geocaching

Mielibyście odwagę zajrzeć o północy do starej studni w głębi lasu, z którą wiążą się różne legendy? Ja dzięki #mirkowyzwanie miałem okazję, ale po kolei.

Wybrałem z mojego zestawu:
Spróbuj swoich sił w grze Geocaching (znajdź 5 skrytek)

Ściągnąłem aplikację i ogarnąłem temat. Akurat tak się złożyło, że jedna skrytka jest ukryta na lotnisku, na którym uczę się latać na paralotni, więc od razu zacząłem łowy i odnalazłem ją. Fajna zabawa, ale stwierdziłem, że trzeba to zadanie podrasować. Postanowiłem wyszukać jak najbardziej klimatyczne skrytki w lesie i szukać ich w nocy przy (prawie) pełni księżyca. ( ͡ ͜ʖ ͡)

W komentarzach efekty:
Pobierz Tapirekirek - #mirkowyzwanie #las #geocaching

Mielibyście odwagę zajrzeć o północy d...
źródło: comment_16601248537HWvuWEVf1HUtZm0rZpXPp.jpg
  • 9
@faramka: To często łączy się ze skrajnymi emocjami ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Nauczyłem się, że warto zaglądać co napisali poprzednicy, choć czasami zdradzają dokładną lokalizację i troszkę psują zabawę. Dobrze, że ich nie drażniłaś (szerszeni XD). Ja po tej wyprawie jedynie pozbywałem się kleszcza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tapirekirek: Wow! Wiedziałam, że do zadania podejdziesz z przytupem! ( ͡° ͜ʖ ͡°) poznaje Pana z pierwszego zdjęcia i studnię z drugiego :) grobowiec robi wrażenie, a w nocy pewnie tym bardziej. Jako pierwszy też miałam ten zestaw, ale musiałam z niego zrezygnować - chociaż geocaching był kuszący, ale nie dla takiego lamusa jak ja ¯_(ツ)_/¯ świetnie wykonane zadanie! gratki!
@BloodBank Mauzoleum jest niesamowicie klimatyczne. Otoczone kamiennym murem porośniętym starym bluszczem grubości mojej ręki i wielkimi głazami. Mieli fantazję. Wygląda jak z Diablo. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Właśnie geocaching jest idealny dla Ciebie, bo może urozmaicić Twoje spacery lub sam w sobie być ich celem. Nawet tam gdzie mieszkasz jest sporo skrytek.