Wpis z mikrobloga

Spodobał mi się DJI FPV, potem zaczałem googlać, oglądać, czytać.. jest szansa znaleźć coś z opcją podpięcia okularów (dji goggle, coś innego?) i wagą poniżej 250g?
dji mini pro 3 wydaje się ciekawy, ale obecnych okularów dji nie wspiera, chyba, że dji wypuści nowy model..

#drony
  • 6
Poniżej 250g to tylko jakiś Cetus FPV ale to dron bez gps. Ma w zestawie gogle analogowe ale jak się domyślasz jakość obrazu na nich jest mizerna. Poza tym krótki czas lotu bo to dron do latania bardziej akrobacyjnego.
Są jakieś patenty na podłączenie innych dronów jak Air2 po hdmi ale to koszty.
Jak masz kasę to polecam wspomniany DJI FPV. Duży zasięg, dobra jakość podglądu, gps, naprawdę fajne odczucia. W cenie
@maur: Widziałem jakiś czas temu ploty, że wyjdzie nowy DJI FPV i będzie mniejszy niż obecny, możliwe że będą celować w limit 250g. Ale to nic potwierdzonego
@Wangog: Używałeś kiedyś MagiMask? Kiedyś o tym myślałem ale cena za same soczewki wydaje się dość duża plus ciężko znaleźć niesponsorowane recenzje
@Maks_S: Nie używałem. Chciałem kupić używkę ale nigdzie nie znalazłem. Cena producenta trochę mnie odrzuciła. Nigdzie nie mogłem przetestować przed kupnem. Ostatecznie żeby mieć odczucia "widoku z góry" sprzedałem Mini 1 i kupiłem DJI FPV. Nie żałuję!