Wpis z mikrobloga

Kolejne 3 cykle, które zobaczyłem rozpisane przez innych trenerów w tym tygodniu

1) Cykl, który podesłał mi znajomy od innego znajomego - 1 g testa, 700 mg trenu dla osoby 90 kg, 40 cm łapa co nie startuje. Cykl nie był peakiem do niczego, a po prostu tak jako "baza"

2) Cykl dla Pana 41 lat, który ma 4 msc stażu i od 1 dnia ćwiczy z tymże trenerem (tylko na maszynach). 700 mg testa, 10 UI HGH, 50 mg mety 3 rózne peptydy i 3 sarmy (wszystko z kodem). Ciekawostką było tutaj to, że sam trener był dilerem i miał ceny w stylu 200 PLN za testa dla swojego klienta czy 1500 PLN za 100 UI HGH

3) Cykl dla chłopaka do redukcji na plażę ze stażem mniej niż rok. 350 mg testa, 500 mg tren, 25 mg proviron, 200 mcg T3 (?!?!?!), 120 mcg clen (?!?!), 1 g HGH Frag, Helios

#sterydy #doping #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
  • 40
Ciekawostką było tutaj to, że sam trener był dilerem i miał ceny w stylu 200 PLN za testa dla swojego klienta czy 1500 PLN za 100 UI HGH


@Kasahara: ciekawostką? To jest raczej w miarę normalne w Polsce czy UK.
@Kasahara: > wiesz nie o to chodzi, tam ja nie mam nic przeciwko dużym dawkom tylko to wygląda często jako jakiś dziwny zlepek losowych środków i dawek :P

Ja mam dużo osób które #!$%@? kupują to co deal powie, że klepie, bez zapytania mnie co mogłoby się przydać w przyszłości, a potem gość ma enana, cypio, npp i deke. xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: norma w dzisiejszych czasach, później taki pajac Arciszewski wstawia przemianę po 3 msc swojego podopiecznego, nie daj boziu stanie się kontuzja i pierdzielnie ciężarami to powodzenia wyprowadzić organizm.
Czemu nie można na spokojnie 250 enanka co dni i będzie dobrze?
@Kasahara no ale zawody nie muszą być celem, celem może być np #!$%@? mięsa i radykalna zmiana sylwetki, wtedy teść z trenem dla lubiących drogi na skróty i odważnych nie jest złym wyborem ;)

Ale faktycznie dawki jak na pierwszy kontakt z trenem zbyt duże no i walenie tego cały rok też dziwne i zdrowotnie raczej ryzykowne