Wpis z mikrobloga

Po ostatnim wyrazie można stwierdzić, że albo masz 13 lat albo jesteś niepełnosprytny umysłowo. Oczywiście jedno nie wyklucza drugiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Harven: życie przegrał bo starzy wychowali go na życiowego lamusa, przegrywa każdego dnia, bo nie potrafi wyjść ze swojego wysrywu, w kraju w którym edukacja jest darmowa i jeśli się chce to można osiągnąć dużo. Jeśli z takimi możliwościami ktoś jest skazany na fabrykę azbestu to sam jest sobie winien. I na sam koniec typ przegra jeszcze raz, kiedy skończy się życie u mamusi. Klikanie w komputer i chłodny monsterek kiedyś
32-letni prawiczek, schizofrenik, zmechacone ubrania, smutna ciotowata pedalska morda z oczami ofiary, żółte zęby, garb od przesiadywania przed komputerem, unikanie kontaktu wzrokowego z kobietami, ospermione majtki, pogardliwe spojrzenia rodziny, #!$%@? ojciec kłócący się z matką, tyrka na podwórku i w szkole, brak wykształcenia i perspektyw, życie w jednym z najbiedniejszych krajów Unii Europejskiej, renta, stulejka i coraz większe zakola, nieobecny otępiały wzrok, zajady w kącikach ust, brudne paznokcie stóp, #!$%@? laptop na
życie przegrał bo starzy wychowali go na życiowego lamusa

@D4Ru73K: O, to o mnie. A teraz zauważ, że zjawiskiem do wyeliminowania jest właśnie takie wychowanie, a jeszcze lepiej rodzenie. Skoncentruj swoje pokłady energii na eliminacji tych zjawisk, zamiast atakować ich ofiary.

Jeśli z takimi możliwościami ktoś jest skazany na fabrykę azbestu to sam jest sobie winien.

Ale... to się nie klei. Jeśli dodatkowo mam schizofrenię (po rodzinie), to tym bardziej jestem