Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911:

W czerwcu 2022 r. dynamika cen transakcyjnych mieszkań w Polsce wyhamowuje i na większości rynków obserwujemy stabilizację cen. Indeks urban.one wyniósł 111.14 pkt co oznacza, że względem poprzedniego miesiąca wzrósł o 0.34 pkt.


wołam @mickpl @pastibox @haha123 żeby mi wytłumaczyli głupiemu wzrostowiczowi czemu to ciągle rośnie jak miało spadać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@affairz: a wiesz co to jest index hedoniczny? Na żywo to masz mój licznik. O całej reszcie transakcji i stanie rynku dowiesz się dopiero pod koniec roku.
Wyobraź sobie taką sytuację (kredyt został odcięty, niemożliwe prawda XD) i z rynku wyparowali klienci konsumpcyjni (kupujący większe mieszkanie lub gorszej lokalizacji).
Na rynku zostali klienci z gotówką którzy mogą teraz negocjować i stawiać warunki.
Mieszkania inwestycyjne to takie w dobrej lokalizacji i z
@pastibox: ja już dawno bym był załadowany w penthouse vis-a-vis krematorium i pijalni fioletowych alkoholi gdyby nie to, że pan inwestor rozmyślił się co do upłynnienia swojej potężnej inwestycji, tzn. w sumie ch*j wi co się dzieje bo po prostu nie odbiera ode mnie telefonów XD