Wpis z mikrobloga

@magnes125: Ostatnio jem musli z jogurtem na śniadanie i zazwyczaj piję kawę z kapsułki z mlekiem sojowym. Później jem jeden posiłek typu obiad a czasami nie jem tylko np drożdżówkę, wieczorem zazwyczaj jestem bardzo głodna to coś zjem aby mi w brzuchu nie burczało np kanapki albo idę spać. Ogółem jem bo muszę. Wolałabym pobierać energię słoneczną xd
@magnes125: 5 to chyba razem z niebieskim i psem i to też nie codziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jem 2 do 3 posiłków dziennie i nie każdy wymaga większego wkładu w przygotowaniu, więc problem solved ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Opportunist: @ranunculus: @matra: Nie no. Ponoć miliardy osób sobie gotują 5 posiłków dziennie w międzyczasie pracując. A dla mnie teraz to męczące i po prostu czasowo się z tym nie wyrabiam. Nawet jakbym się miała zająć tylko gotowaniem tych posiłków nie robiąc nic innego, to nie spięłoby mi się to czasowo :D
@magnes125: u mnie większość posiłków to sałatki, wystarczy pokroić warzywa (czasem ugotować wcześniej, np. marchewkę), ugotować jakąś kaszę bo nie służy mi pieczywo, do tego jakaś wędlina czy jaja na twardo i możesz rano zrobić posiłki na cały dzień
. Ponoć miliardy osób sobie gotują 5 posiłków dziennie


@magnes125: wydaje mi się, że to nieporozumienie spowodowane brakiem rozróżnienia gotowania jako gotowanie i jako przygotowywanie posiłków, kanapki też są posiłkiema robi się je w parę minut