Wpis z mikrobloga

_______________________________________________________________________
W końcu udało mi się uporać z mapą Bydgoszczy, choć byłem pewny, że finalnie nie dam rady jej okiełznać. Gdyby tak bardzo nie przypadła mi do gustu, pewnie machnąłbym ręką i po prostu sięgnął po inny projekt, ale trochę grzebania w ustawieniach graficznych ostatecznie przyniosło pozytywny efekt, co pozwoliło mi podzielić się z Wami przejazdem. Trasa rozpoczyna się Nad Wisłą, a kończy na Wyścigowej. Po mapie oprowadzi, a raczej przejedzie Was Ikarus 280 w malowaniu dedykowanym - bydgoskim, z roku 2001. Spodobało mi się najbardziej, więc to jedyny powód, dlaczego na Nie postawiłem, ale z pewnością wybierzecie coś dla siebie, bo łącznie jest około 5 (każde z innego okresu). Zapraszam Was do oglądania i życze miłego dnia, no i oczywiście udanego wejścia w sierpień, pozdrawiam!
_______________________________________________________________________

#omsi2 #omsi #omsi4gb #omsipatch #omsi60fps #omsi2mod #omsi2mods #omsi2trip #oms2 #bus #autobus #symulatorautobusu #symulator #thebus #bussimulator #ikarus #bydgoszcz
bartek-michalik-56 - ________________________________________________________________...