Wpis z mikrobloga

Pośród podś#!$%@? z kobiet, Julek czy innych postaci z uniwersum incelizmu powinniśmy przełknąć najbardziej gorzką pigułkę w naszym życiu - nikt tak nie zniszczył rynku matrymonialnego niż mężczyźni. Rewolucja seksualna kobiety tylko rozebrała a mężczyzn zmieniła w pewnych swoich złudzeń spermiarskich zombie którzy za kawałek cycka lub jednorazową przygodę z kimkolwiek są w stanie porzucić wieloletnie i wierne małżeństwo.

Nie ważne czy wychodzisz w piątek na miasto, logujesz się na portal z używanymi rzeczami czy forum zdjęciowe. Wszystko ocieka spermą. Siedząc na ogródku piwnym w wieczory od czwartku do niedzieli widzę to samo - kolesi którzy przez swoją ułudę wpadli w pewnego rodzaju PUApkę (hehe). Grupy przeciętnie wyglądających 30latków latających po centrum miasta jak stado sępów podbijający do wszystkiego co się rusza. 15, 20, 25, 40, 50 lat? Nie ważne, lecą do wszystkiego jak leci coraz bardziej upadlając się alkoholem walonym na kieliszki za grubą kasę. Niektórzy przystojni, z żonami, inni niezbyt. Łączy ich tylko poświęcanie absurdalnie dużej ilości czasu i energii na podbicie numerka o kolejne +1 na seksliście losowych kobiet.

No cóż, powiecie, że w imprezowej części miasta mógłbym się tego spodziewać. W takim razie pora na odpoczynek w kawiarni i czytanie gazety. Wystarczy tylko, że za ladą będzie baristka i znów możemy oglądać wspaniały spektakl desperacji. "I poproszę jeszcze pani numer hehe" jako zwieńczenie kolejnej żałosnej konwersacji 45 letniego spermiarza liczącego na atencję od 19 latki zarabiającej na gównostudia.

Wyjdźmy z kawiarni na spacer. Daleko nie zajdziemy w spokoju gdyż za niedługo pod galerią handlową lub w parku znajdziemy PUAsa latającego od kobiety do kobiety z tym samym tekstem z NIESAMOWITEGO SYSTEMU RANDKOWANIA za jedyne 799 zł. I tak sobie podbija od jakiejkolwiek do jakiejkolwiek licząc tylko jak dziecko na liczydle swoje "interakcje" by w końcu trafić na Spotted: Warszawa i zamknąć się w sobie na zawsze.

Na dworze można się zmęczyć więc wróćmy do domu. Niedawno zadzwoniła do mnie babcia, żebym wystawił jej w internetach starą mikrofalę bo dziadek kupił nową. Okej, wysłała zdjęcie. Wstawiłem i po parudziesięciu minutach miałem już parę propozycji. Nie powiem, że się zdziwiłem bo mikrofalówka była z kategorii szmelcowatych. Wszystko zrozumiałem gdy odpaliłem wiadomości na OLX. "Cześć, poproszę mikrofalę i Panią na spacer : - )". Tak, w odbiciu mikrofali była moja babcia. Daleko mi od oceniania atrakcyjności swojej rodziny ale doskonale wiecie jak wygląda starsza kobieta.

I to się dzieje wszędzie, w każdym miejscu. W szkole, na uniwersytecie, na ulicy, na Instagramie, na Tinderze. Jakiego rynku randkowego mamy spodziewać się w świecie w którym 69 letnia Pani odbita w drzwiczkach mikrofali na Olx dostaje propozycje randkowania od paru młodszych od niej meżczyzn? Hipergamia to miks przyzwolenia społecznego, zatracenia standardów i hamulców a także psychopatyczna chęć powiększania tej seks listy o kolejne wiersze. Po co kobiety mają się ograniczać z manipulacją skoro mężczyźni stracili jakiekolwiek zasady i honor.

Przegrywy, incele, blackpillowcy to z moich obserwacji jedni z ostatnich mężczyzn którzy tych zasad nie porzucili i porzucić nie chcą. Nie dziwię się tej fali frustracji, depresji i po prostu beznadziei kiedy większość mężczyzn zbudowała im piekło samemu oszukując się, że są w stanie żyć pełnią i tylko pełnią życia niczym gwiazdy rocka z lat 80. Po prostu przykre.

#przegryw #spermiarzalert #spermiarz #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 4
Co za stek bzdur i #!$%@?. Mieszkam w Warszawie, chodzę do knajp, kawiarni, jeżdżę komunikacją, chodzę do klubów i barów. Totalnie nie widzę tego jakoby mężczyźni mieli podrywać wszystko co się rusza. Właśnie wręcz przeciwnie, mało jest takich akcji, każdy żyje swoim życiem i nie myśli o poznawaniu innych
@gordonq: Mylicie przyczynę ze skutkiem. To hipergamia i duża nadwyżka mężczyzn w stosunku do młodych kobiet zaostrzyła spermiactwo. Takie zjawisko to czysta socjobiologia. W czasie drugiej wojny światowej, Niemki potrafiły oddawać się robotnikom przymusowym w tym Polakom, chociaż za to groziła kara śmierci, bo tak brakowało mężczyzn.