Wpis z mikrobloga

Mimo że starałem się nie przykładać nigdy większej wagi do numerologii i innych zabobonów, od jakiejś dekady urodziny zawsze napełniają mnie melancholią.
Dzisiaj nie jest inaczej, ale jadąc przed chwilą autem dopadła mnie myśl, która trochę rozjaśniła ten ponury mimo słońca dzień.

Nie znam osobiście zbyt wielu osób, które mogą powiedzieć coś równie złodupnego jak

Shortuję amerykański index spółek technologicznych na 60k zł

Nigdy w planach nie miałem nawet dożyć dnia dzisiejszego, a tu proszę - i rodzice jeszcze na tym świecie, i ja, i stać mnie na piwerko i cziperki jak mam ochotę. Co prawda temat relacji społecznych leży i kwiczy, no ale - może w końcu "kto nie ma szczęścia w miłości ten ma w pieniądzach" się ziści?

Do wszystkich kolegów którzy dzisiaj piją - wznieście jeden za moje zdrowie.
A kto chce spróbować swojego szczęścia - zapraszam do #lotto #rozdajo

W komentarzu wpiszcie swoje przewidywania co do US100 na koniec miesiąca - tj. na zamknięciu w środę 31.08 o 22:00 naszego czasu. Kto będzie najbliżej - zgarnia 50 zł blikiem/zapłacę za pickę.
Dla jasności i mojej wygody - chodzi wartość US100 wg. XTB, jak na obrazku.
Jak ktoś zgadnie poprawnie pierwsze 5 cyfr to podwajam nagrodę.
Standardowo - bez zielonek, jedna odpowiedź na komentarz, zgłoszenia do 23:55 dzisiaj.
#gielda #przegryw
Paranoija - Mimo że starałem się nie przykładać nigdy większej wagi do numerologii i ...

źródło: comment_1659880197gdF0mExkBeViSr58TIXR02.jpg

Pobierz
  • 39