Wpis z mikrobloga

@Noxter20: ja nie mogę jakoś się akurat przekonać do tego rodzaj treningów ( ͡° ʖ̯ ͡°) może tez dlatego, ze mam siłownie osiedlowa dla mieszkańców tuż obok siłowni zewnętrznej. Chyba yo wynika tez z tego ze mam dość słabe mięśnie core i po prostu bardziej mi się opłaca robić bica 15stkami niż świrować po 2 powtórzenia na tym.
@Ryshe: Najlepiej łączyć oba rodzaje treningów. Ja osobiście uważam że na plecy nie ma lepszego ćwiczenia niż podciąganie, i tez zaczynałem od 1-2 powtórzeń, z czasem się człowiek wyrabia. Polecam spróbować :D
@Noxter20: No zanim miałem wypadem do podciąganie albo dipsy normalnie w treningu, tylko ze zawsze na silce.
Obecnie robię splita klata/tripces, plecy/biceps, barki/przedramiona i efekty okej. Nawet nie wiedziałbym jak zabrać się za kalinistyke, może masz jakiś trening rozpisany do podzielenia się?
muszę na gumie


@Ryshe: napiszesz więcej o tej gumie? Można ją jakoś wykorzystać jak się ma drążek we framudze? Bo ja na razie ze zwisu to nawet 1 podciągnięcia nie zrobię, a ze stania to jedno. Więc trochę lipa.
@Wiecznie-zmelinowany: z doświadczenia wiem, ze najlepiej ćwiczyć po prostu i ćwiczyć, kumpel mówił ze zwrócić uwagę matce ze regulamin nie przewiduje używania tego przez dzieci i jak gowniakowi stanie się krzywda to prawo będzie po jego stronie i bardzo chętnie zadzwoni na policję