Wpis z mikrobloga

Byłem w kinie i zainspirowało mnie to do przemyslen. Jakie umiejętności i zachowania są przez społeczeństwo (i różowe paski) konieczne do osiągnięcie stereotypu, archetypu mężczyzny, coś na wzór "złotej rączki", ale też osoby która poradzi sobie w każdej sytuacji. Szybko licząc przychodzi mi do głowy:
-umiejetnosc tańca
-prowadzdnie smochodu
-wymiana w samochodzie kół, żarówek, oleju itp.
-drobne naprawy hydrauliczne np. popsute rury?
-budownictwo? (ale tu jestem totalnie zielony, a temat rzeka)
-podstawy elektryki? (Tylko co konkretnie to nie wiem)
-samoobrona i generalnie sprawność w bójce
- zawiązywanie krawatu
Wiem, że ostatnia pauza jest dość abstrakcyjna, i przerysowana, ale o to wlasnie mi chodziło.
Jakie jeszcze mogą być oczekiwania?

#looksmaxing #przemyslenia #niebieskiepaski #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow
  • 6
@KulawyDinozaur: Przeciętna kobieta szuka do związku faceta, który będzie dominował. Taki facet w pierwszej kolejności powinien umieć opanować każdą sytuację. Twoja lista się zgadza, ale myślę, że od samych umiejętności ważniejsze jest właśnie to, żeby umieć ogarnąć. Nawet jeśli #!$%@? ci się elektryka w domu najważniejsze nie jest to czy sam to naprawisz czy załatwisz fachowca, ważne jak to zrobisz. Ważne, żebyś rozwiązał problem.
Oczywiście nie dotyczy to #!$%@? czy tańca,
@OktawianAugust: Tak, to prawda- ale całkowicie zgodzić się nie mogę. Hipotetycznie jeśli np. pęknie Ci opona w samochodzie. Masz właściwie trzy rozwiązania: wymienić samemu, zadzwonić po znajomego który to wymieni lub po lawetę. Z automatu rozwiązanie drugie i trzecie zdeprecjonują wartość mężczyzny i w zasadzie wyjdzie na nieporadnego i odbije się to na męskich ambicjach. Niby problem rozwiązany, ale to ten znajomy czy laweciarze zostanie tym który potrafi zapewnić bezpieczeństwo i