Wpis z mikrobloga

Rozumie ktoś na jakiej zasadzie dobierane są kanały ViaPlay na #teleelevidenie ? Przełączając jeszcze przed chwilą na VP2 była multiliga angielska, nagle multiliga zniknęła i pojawiała się plansza zapraszająca na jakiś mecz Bundesligi

#iptv
  • 11
@slash83: Tymi planszami nie ma co się przejmować, wczoraj też pokazywało złe info. Multiliga działała znośnie dokładnie pół godziny i od 15 minut plansza. Po 2 dniach testów tele w kontekście via wiem, że nie da się tego komfortowo i bezproblemowo oglądać, a już się prawie nabrałem przez te pół godziny.
@Uchodzca: Wczoraj Arsenal i dziś Fulham się spoko oglądało. U mnie zero zacin, raz wczoraj studio wyłączyło na jakieś 3 minuty i tyle. No, ale to co #!$%@?ł chłop z multiligą to śmiech.

Pozostaje chyba Viaplay i IPTV na oglądanie LM z polsatu. Testowałem też Sky CH, ale dopóki nie puszczają w 4K, to nie ma wielkiej przewagi jakościowej, a w 4K ma być tylko jeden mecz na kolejkę. + Nie
@Wizjonero: Ja na Arsenalu miałem pokaz klatek na samym początku, więc się przełączyłem na strims i bez problemu śmigało na darmowej stronce. Dziś Fulham faktycznie działało ok, ale to był mecz, który był również transmitowany na c+, więc to mogło mieć jakieś znaczenie, dlatego uznałem że nie ma co brać pod uwagę tych dzielonych z c+ w ocenie działania via. Multi spoko działało pół godziny, tylko na początku miałem jakieś przycinki,
@slash83: ja właśnie testuję viaplay na iptv od chińczyka z aliepress i jest super! Jeden mirek mi wczoraj polecił, jestem na etapie free testu i viaplay działa super, są wszystkie mecze premier league, testowałem na szybko też inne kanały i wszystko jak na razie śmiga bez problemu, oprócz tego kanały z innych krajów, cena na rok to chyba 120 PLN więc zaryzykuję i kupię, jak ktoś chce whatsappa tego chińczyka to
@slash83: typowa lista z aliexpress czyli jest wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystkie polskie kanały + 20 kanałów viaplay, mase kanałów zagranicznych, sprawdzem tez premier league na francuskim canal + i też śmiga super. Sumarycznie pewnie bedzie kilka tysiecy kanałów.