Wpis z mikrobloga

Niby ten Netflix taki multi-kulti a skasowali serial gdzie głównym wątkiem jest homoseksualny związek wampirzycy i łowczyni.

Tutaj parę zdań showrunnerki na temat tego jak nietolerancyjny jest Netflix i to że liczą się tylko słupki oglądalności.

#netflix #serial #seriale #lgbt #blm

"Początkowo materiały marketingowe były piękne. Myślę, że spodziewałem się, że to będzie początek i że inne równie wciągające i ważne elementy serialu – potwory vs. łowcy potworów, walka pomiędzy dwoma potężnymi matriarchiniami, itp. – zostaną w końcu wypromowane, a tak się nie stało."

"Innym powodem, dla którego tak entuzjastycznie pisałam się na ten serial jest to, że ma on coś dla każdego – silne kobiety w rolach głównych, nadprzyrodzoną intrygę, epicką, szekspirowską bitwę między zwaśnionymi rodzinami i wyraźnie obecną czarnoskórą rodzinę w przestrzeni gatunkowej, czyli coś, czego czarni widzowie pragną, a ogólna widownia potrzebuje."

"Kiedy dostałam telefon z informacją, że nie przedłużają serialu, ponieważ wskaźnik ukończenia nie był wystarczająco wysoki, oczywiście byłam bardzo rozczarowana. Jaki showrunner by nie był? Kilka tygodni wcześniej powiedziano mi, że mają nadzieję, że wskaźnik ukończenia wzrośnie. Chyba jednak tak się nie stało"
Pobierz
źródło: comment_1659793913kT1tGsfsgRaHDYK6RQrYdF.jpg
  • 7
@rybazryzem85: Przeczytałem parę razy i nadal nie widzę, gdzie ten Netflix jest wielce nietolerancyjny. Chyba jest aż za bardzo, że aż ludziom to przeszkadza, stąd ludzie pokazują swoje zdanie rezygnując z oglądania takich produkcji. Zawsze chodzi o słupki i pieniądze, a nie o artyzm czy twórczość kogokolwiek XD