Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Makavlani: xD no srogo ci się odkleiło. Wykop to jedyne miejsce, gdzie tych dwóch przygłupów jest gloryfikowanych, a zarazem ostatnie miejsce gdzie ktoś kupuje PPV (jak tu siedzą dzieci i biedaki, każdy ogląda na strumyku). Wszędzie indziej w pl necie tych dwóch odklejencow jest hejtowanych. Powiedziałbym, że fanbase nitro jest mocniejszy niż ta nagonka na wykopie na niego xD
@NL_5: Myślę, że "gloryfikowanych" to mocne nadużycie. Raczej traktowani jako przeciwwaga dla Nitra, który jak słusznie zauważyłeś - na ten moment ma taką pozycję, że wszyscy YouTuberzy wolą robić pod siebie niż go otwarcie skrytykować za hipokryzję i podwójne standardy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Makavlani: widzę od jakiegoś czasu jak wykopki się przekrzykują, który bardziej dowali nitro, a suma summarum prócz wykopu reszta internetu jak napisałeś stoi za nitrem i ta "drama" pewnie szybko rozejdzie się po kościach
@Makavlani: I kogo chcesz oszukać? Rozumiem, że postać NitroZyniaka można lubić lub nie, ale pisanie iż Murańscy są przeciwwagą do czegokolwiek żeby usprawiedliwić zachowanie niektórych osób to zwykła odklejka.
@NL_5: To czy reszta internetu aż tak bardzo ''stoi'' za nim to kwestia bardzo dyskusyjna. Aczkolwiek to fakt, że tutaj przynajmniej w przypadku niektórych użytkowników wygląda to tak jakby próbowali się prześcignąć w tym kto bardziej dowali Zyniakowi bo jak widać poczuli krew w postaci atencji i ilości plusów pod wpisami. Do tego ogrom ludzi tutaj się zachowuje jak takie dzieci w szkole które zaczynają cisnąć jakiegoś dzieciaka tylko i wyłącznie
@Cztero0404: @NL_5: Ja nie podążam za owczym pędem, bo gościa nie lubię od dawien dawna. Notabene znałem go jeszcze zanim stał się popularny, gdy jeszcze pomieszkiwał w Zabrzu i od zawsze był toxiciem i pieniaczem. Po prostu jeżeli tylko Murańscy są w stanie z nim cisnąć, a reszta chowa ogon pod siebie, nie dlatego, że go jakoś lubi, a po prostu z pewnych względów ewidentnie się go boi, no to