Wpis z mikrobloga

Cześć,
nie wiem czy do końca to pod tagiem #iptv powinienem pytać ale ten wydaje się najbardziej logiczny. Czy zna ktoś jakiś sposób jak przerzucić transmisje z PC/telefonu ze strony strims.top (strumyk.tv)? Na komputerze fajnie mi to smiga, ublock pięknie blokuje reklamy ale jednak wolałbym niektóre transmisje na TV oglądać a nie monitorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
kabel hdmi? jest tez opcja screen mirroring


@johnmorra: Dzięki za sugestię. Kabel HDMI wywaliłem po ostatnim remoncie bo uznałem, że obecnie to bezprzewodowo większość rzeczy można przesyłać. Ale na biedę faktycznie, kabel + laptop.

A screen mirroring, fakt, zapomniałem, że taka technologia istnieje. Potestuję. Dzieki!
ta strona ma link m3u lub podobny ?


@xalvan: W tym właśnie problem, że nie ma. To strona z różnymi strumieniami z różnych źródeł stąd kombinuję jak najprościej przerzucić transmisję. Sam iptv uzywam, teleele itp. Ale viaplay zawłaszcza w sporcie wszystko co wartościowe stąd szukam innych źródeł sygnału w normalnej jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesli w przyszłym sezonie mam F1 oglądać w 720k to wolę już
co prawda kable hdmi nie są drogie, ale jak można wywalić kabel po remoncie, nie można po prostu go schować do szafy? xD


@Miecz12: Zbyt dosłownie mnie zrozumiałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam wiszący telewizor na gołej ścianie, nie mam korytka i nie chciałem mieć. Chciałem zminimalizować ilość kabli, które zwisają do absolutnego minimum. Kabel HDMI paskudnie wyglądał a używałem go raz w roku stąd postanowiłem go
@slash83: no to chyba że tak, ale osobiście i tak bym wolał zrobić coś na kable bo nigdy nie wiadomo co by się chciało kiedy podłączyć, szczególnie teraz, kiedy każdy operator stara ci się wepchnąć swój sprzęt za wszelką cenę
@slash83: ja używam do strumyka chromecasta (zadziała tez smarttv lub inne tego typu urządzenia) i aplikacja web video cast w darmowej wersji, nie używam żadnych adblockow i jak mi wykryje apka video to strumieniuje do chromecasta i wszystkie gale lecą od początku do końca bez żadnym zacin i reklam.