Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa od niedawna ma nowa pracę,ostatnio coraz częsciej zdarza jej sie przyjsc do domu pod wplywem alkoholu np 3 godziny pózniej niż zwykle a raz nawet w srodku nocy.Za każdym razem twierdzi ze była po pracy na piwie z kolezankami z pracy.Sam fakt wyjscia na piwo po pracy nie jest dla mnie niczym złym,denerwuje mnie jednak fakt ze nie informuje mnie o tym,a coraz częściej kiedy sam chce się dowiedzieć i dzwonie to nie odbiera.Za każdym razem tłumaczenie typu telefon wyciszony albo że to było nie planowane wyjście itd.Gdybym to ja tak robilł byłbym najgorszym facetem na świecie,lecz mi się niechce bawić w takie coś i jestem zdania że druga osoba powinna z szacunku informować o takich sytuacjach ponieważ ta druga osoba tez może sobie inaczej dzień zaplanować a pozatym nie musi się martwić.W łóżku coraz mniej igraszek ale to już zauważyłem zanim poszła do nowej pracy.Gdyby był #bolecnaboku myślę ze wtedy by informowała o wszystkim aż za nadto żebym nic nie podejżewał.Czy to ze mną jest coś nie tak?Co może oznaczać takie zachowanie i co powinienem z tym zrobić #zwiazki #zdrady #chad #borderline #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ed713978a42341bb3219d6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: A macie jakieś wspólne plany po pracy przeważnie? Jak tak to wypadałaby krótka wiadomość, żeby np. nie czekać z jedzeniem. Jak nie to co za różnica czy napisze czy nie?

Może nie odbiera, bo czuje, że chcesz za bardzo ją kontrolować? Albo zwyczajnie ma cię już w dupie i nawet jak nie szuka nowej gałęzi to stara się jak najbardziej odsunąć czas powrotu do domu, bo już cię nie lubi?
@AnonimoweMirkoWyznania bawi się lepiej z koleżankami niż z tobą, ewidentnie woli ich towarzystwo niż twoje bo nawet nie chce się jej 1 zdania do ciebie napisać. Co powinieneś zrobić? Powiem tak dorośli ludzie rozmawiają szczerze o swoich problemach w związku.
Chłopie kup sobie lepiej kabriolet bo do normalnego auta z tymi rogami już nie wejdziesz. Toż bolcownik boczny zalewa muszelkę twojej Panny aż po maksymalny poziom zbiornika. Na pewno masz mikrusa max 18 cm i takie są efekty. NATURA
MiłosnyListonosz: Dziś znowu przyszła #!$%@? tłumaczyła że była napić się koleżankami wkurzony powiedziałem ze z nią dzisiaj nie rozmawiam to jeszcze mi powiedziała że niema pierścionka na palcu i ona się z niczego tłumaczyć nie musi.Kiedys też tak wróciła w nocy nic nie mówiąc poszedł.do kumpla innym razem tak samo żeby jej pokazać to.dzwonila.cala noc wkurzona i wypomina mi to do dziś kiedy to było 2lata temu kiedy jej mówiłem ze
@AnonimoweMirkoWyznania

Tak jak wspominałem wcześniej to jest wina twojego mikrusa. Poznała kolegę lepiej wyposażonego i twój związek legł w gruzach. Nigdy już nie spojrzy na ciebie w ten sam sposób nawet jeśli bolcownik boczny ją zostawi. Możesz zostać ewentualnie cuckoldem albo przerzucić się na mężczyzn będąc pasywem. #dickpill jest okrutny.