Wpis z mikrobloga

@Grooveer: jakby tak bylo to teraz ma najepszą opcję na s--------e i zdobywanie fejmu przy frizie - zauwaz ze wersow ją lubi (albo udaje) jak zostawi majka to raczej wyleci tez z resztek ekipy i zostanie sama, a raczej jest za glupia zeby ogarniać prowadzenie yt sama
  • Odpowiedz
@Grooveer: Są dwie opcje:
1. W ciągu roku jesli przestaną jej wpadać nowi followersi a u Majka bedzie coraz slabiej z kasa
2. Po studiach i zasponsorowaniu salonu przez karla jak juz sama bedzie miec wysokie i pewne dochody by sie utrzymac.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: w 100% popieram. Nienawidze jak ktos swiadomie z premedytacja przekazuje swoje s---------e geny i choroby. Chcesz dziecka to niech zdrowy partner/ partnerka skorzysta z banku spermy/ surogatki.
Kiedys nie omieszkalem i kolege zwyzywalem ktory dziecko robi sobie wiedzac ze dziecko zachoruje na raka bo prawie cala rodzina miala tak s---------e geny i wszyscy na raka u niego poumierali lub choruja. Jest to jedna z najstraszniejszych chorob, wyrzadza mnostwo krzywdy
  • Odpowiedz
@Grooveer: nie oglądałem nigdy tych debili, wiem o nich tyle co scrolując na wykopie i jestem przekonany że będzie jeszcze wielki powrót ekipy do mieszkania wspólnego jako "tłist plot", może z kimś nowym i taką całą serią k---------w z cyckami żeby zrobić ostatnie show
  • Odpowiedz