Wpis z mikrobloga

Mistrzowie powiedzcie mi tylko czy jest sens rozwijać łajdaka pod astrologa? Czy lepiej się nie bawić i od razu dawać astrologa? Słyszałem że łajdak (i jego odpowiedniki) ma od zawsze w Soulsach większe pole do popisu jeśli chodzi o rozwój postaci oraz reset statystyk. Mam już trochę doświadczenia i myślę że łajdakiem mógłbym zacząć. Pytanie do obeznanych czy ma to w ogóle sens bić się o kilka inaczej rozdysponowanych punktów w przypadku astrologa. Jak już nagrałem temat to możecie podrzucić jakiś ciekawy build dla astrologa albo swoje porady. #eldenring #darksouls
  • 3
@Aeterna Nie ma problemu, znajomy zaczął samurajem z dual katanami a skończył dodatkoeo jako mag i kapłan.

Czystym magiem będzie strasznie ciężko jak będziesz chciał rzucić się na znacznie silniejszych bossów którzy dadzą ci znacznie wiele więcej poziomów i nie dadzą się przy okazji zaspamować jednym czarem jak margot czy radahan. Z drugiej strony granie ,,nieczystym" to w moim odczuciu po prostu strata czasu i marnowanie poziomów dopóki nie wbije się bardzo
@Aeterna trochę bez sensu chyba, ale zależy co chcesz osiągnąć. Astrolog oprócz statystyk ma fajny set i startową różdżkę, których to będziesz używać przez pierwsze kilkadziesiąt godziny rozgrywki. Ponadto zaczynasz już z podstawowymi i bardzo przydatnymi zaklęciami. Bez tego początkowa lepsza różdżka jak i nauczyciel zaklęć są zablokowani bosami, wiec nie dostaniesz się do nich na samym początku. Elden Ring jest fajnie skonstruowany pod magię, nie trzeba kombinować ani oszczędzać żeby grać