Wpis z mikrobloga

Masz tzipe? To mamy specjalnie dla Ciebie parking przy samym wejściu do restauracji! Ach te pokrzywdzone kobiety i te ich znikome prawa. Tak Niemcy walczą z dyskryminacją kobiet! Brawa dla nich! Jeszcze tylko obowiązkowa służba wojskowa w trakcie trwania konfliktu zbrojnego i zrównanie wieku emerytalnego!

#pieklomezczyzn #pieklokobiet #parking #niemcy #bekazlewactwa
Pobierz Matti28 - Masz tzipe? To mamy specjalnie dla Ciebie parking przy samym wejściu do res...
źródło: comment_1659632699ypHjlHUHGzb6EklCVzUfyR.jpg
  • 12
@Karbon315 przepraszam za moje chamskie zachowanie i serdecznie żałuję. Za pokutę obejrzę cały sezon jakiegoś serialu na netlixie nasiąkniętego tolerancją, penisami, homoseksualizmem, transbinarnymi osobami wraz z ze wszelką masą ludzi różnej rasy, oczywiście musi być jak najmniej białasów
@Matti28:

gurła upadek białego menszczyzny poruwnywalny z murzynem w netflixie i p0lkom z arabem : ///

Wyobraź sobie, że takie miejsca są zwyczajnie z przodu, żeby kobiety nie musiały lecieć przez cały parking w środku nocy.

Po drugie możesz jako facet tam stanąć i oczywiście nie ma za to żadnej kary, to już zależy od ciebie ¯\_(ツ)_/¯

Swoją drogą, jak na potężnego białego mężczyznę dumnego ze swojego białego penisa straszny z
@erni13 łoo białorycerz się zesrał na miętowo. Jak dla mnie to możesz jeszcze charytatywnie przy tym parkingu za ochronę robić, żeby się nie bały iść do kibla w nocy, kiedy ta restauracja jest wieczorami zamykana xD
@Matti28: Jedyną osobą która się zesrała tutaj jesteś Ty XD Ale Już dobrze mój waleczny biały mężczyzno, może przytulić?

Sam chętnie parkuję na babskich parkingach bo często są puste, więc jestem ich wielkim zwolennikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha, i tak dodatkowo dodam, że parkingi dla kobiet ustawiają sobie firmy. Jak chcą to robią. Jak nie chcą to nie robią. Ot, wolny rynek ¯\_(ツ)_/¯
Wyobraź sobie, że takie miejsca są zwyczajnie z przodu, żeby kobiety nie musiały lecieć przez cały parking w środku nocy.


@erni13: ...tak, takie wytłumaczenie powjawiło się w Niemczech w ostatnich latach xD
Fakt, że to są miejsca zazwyczaj szersze, bardzo często na wprost od wjazdu, a czasem jeszcze odsunięte od ściany i z dodatkowymi ogranicznikami nie ma tu NIC do rzeczy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@bidzej: Jeśli fakt, że blondyna w okularach przeciwsłonecznych prowadząca Porsche Cayenne nie obdrapie ci samochodu przy parkowaniu nie jest potwierdzeniem, że ten pomysł jest genialny to ja nie wiem co jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak mówię, sam mam wbite w te miejsca, jeśli dana firma chce to sobie postawić to niech sobie stawia, ja to traktuje też jako miejsce dla mnie, ale jak widzę taki płacz