Wpis z mikrobloga

@niesmieszny_czlowiek: Powierchnia salonu z aneksem liczona z przedpokojem i korytarzem xD Ile ma ten właściwy na oko 23 m2. Fajnie że ekspozycja okien dwóch stron, ale gdzie są kierunki świata? Za tymi drzwiami to są balkony? Te czarne to piony techniczne? Dużo zmarnowanej przestrzeni na korytarz. Niby nienajgorsze ale jakoś takie na siłę to wszystko sklecone jak dla mnie. Lepiej pasowałoby na 2 pokoje bez tego 9m2.
@Dusk_Forest77: po lewej ogrodek, na dole jedynie okno takie wysokie, niby z planow sie otwiera ale nie wiem po co. Powierzchnia to prze homestylera liczona, salonu z aneksem jest dokladnie 23 tak jak napisales. Zdaje sobie sprawę ze jest około 8 metrow tego korytarza, no ale juz za późno na wybory, teraz trzeba to ułożyć. okna po lewej są na zachod. No tez mi sie wydaje ze tak troche chaotycznie, jak
@niesmieszny_czlowiek: dobra. Kuchnię masz podobną do mnie, ale ja mam w osobnym pomieszczeniu i oprócz tej ściany trzymetrowej mam jeszcze duży stół i osobny słupek z szafkami. Blatu będziesz miał za mało na cokolwiek. Mnie trochę ratuje ten stół, ale i tak jest ciężko. Ja bym wymienił stół na wyspę/blat i chokery przy tym. Wydaje mi się też, że w praktyce stół zastawi ci dojście do kanapy i będzie #!$%@?ł przy
@niesmieszny_czlowiek: Fajna ekspozycja okien. Ogólnie nie ma tragedii. Ja bym powaznie zastanowiłsię nad wywaleniem jednego pokoju, albo ewentualnie garderoby, ale ja lubie przestrzeń. Tak to specjalnie opcji innych nie ma i zostwaiłbym tak jak jest czyli aneks po prawej sofa po lewej, tv raczej też na tej zachodniej ścianie. Nie ma mieszkań idealnych, nawet jak budujesz dom wg własnej aranżacji, to z czasem się okazuje że można byłoby coś zrobić inaczej.
@justypl: dzieki za tip, wlasnie tez tam myslalem i pomiedzy nimi wstawic wtedy kawałek stolika.

@Ogau: ta kuchnia slaba, no ale tak jak ktos pisal salon 23 metry to nie salon a co dopiero z aneksem, wlasnie sie zastanawiam nad wyspa i jakimis krzeslami przy nich, ale czy idzie przy chokerach zjesc w zalozmy 4 osoby wygodnie obiad? jeszcze mysallem zeby wrzucic tak stol prostokatny i wtedy 2 krzesla od
zieki za tip, wlasnie tez tam myslalem i pomiedzy nimi wstawic wtedy kawałek stolika.


@niesmieszny_czlowiek: dokładnie. I ja bym chyba na wyspę się zdecydowała, bo blatów w tej kuchni wiele nie będzie, a gotowanie z pomocą stołu jest niewygodne i niepraktyczne. Ale skoro masz garderobę i jeszcze pokój do pracy, to dokupiłabym stół rozkładany i do tego składane krzesła. Nie ten konkretny, ale coś w tym stylu:

https://www.castorama.pl/stol-polokragly-goodhome-virginia-70-cm-id-1135081.html?exactc=7b548adcd9a73a19fecbfd33750c36b8&keyword=pla_smart_performancemax_ogr%C3%B3d_pm&gclid=CjwKCAjw3K2XBhAzEiwAmmgrAll3zlTRJ_bYyU91QwJK8pcFxSW4_F-G8d-vssxJ5tsL8IZvc250BxoC44YQAvD_BwE

są lepsze, które