Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Szukam sobie przytulnego gniazdka, żeby zaszczycić nowe miasto moim obywatelstwem, ale to co się odjaniepawla na rynku #nieruchomosci to jakiś żart.
Was w tym #karpacz nie posrało za bardzo? 17500 za metr? xD
Chyba przyjdzie chłopu jednak dalej wegetować, albo polubić kleszcze i kupić sobie coś na podlasiu xD
Pobierz
źródło: comment_1659609772InQtoVLBtlE4uS1oKIiSke.jpg
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@butterfly: jestem singlem i nie mam zamiaru tego nigdy zmieniać, nie potrzebuję domu 200m², bo strasznie dużo z nim roboty. Niby mógłbym coś małego wybudować, ale na razie szukam czegoś w miarę bezobsługowego w ładnej okolicy.
Wiem że tam mieszkania będą droższe niż w takim Oświęcimiu czy Rudzie Śląskiej, ale ktoś tu srogo odleciał z ceną 721k za kawalerkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@butterfly: blisko w góry( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz też mam blisko w góry, ale inne, i już mi się znudziły. Ostatnio idąc do sklepu spotkałem cztery moje byłe, mam kosę z rodziną mieszkającą blisko, #!$%@?ą mnie ludzie w okolicy - czas się stąd zwijać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Trauma_Teddy: Po prostu w cenę masz już wliczony podatek od zysków, jakie osiągniesz na wynajmie tego mieszkania turystom. W takim Karpaczu prawie wszystkie mieszkania kupowane są w celu inwestycyjnym, więc i ceny są wyższe. Nikt normalny nie myśli o zamieszkaniu tam.

Poza tym - zobacz sobie, jakie ceny są w samym mieście (restauracje, kawiarnie, a nawet normalne sklepy). Karpacz to jest chyba najdroższe miejsce w Polsce. Zakopane i Mielno to przy
@Trauma_Teddy: XXI wiek, internet, każdy wie że Karpacz to trzecie w kolejności missto które każdy normalny omija (po Zakopanem i Łebie) i nikt tam nie mieszka, a chłop se wymyślił mieszkanie tam XD nie wierze ze do się dzieje
@Trauma_Teddy: patrzyłeś na ceny działek? One też są dostosowane do inwestorów, którzy chcą budować pensjonaty i hotele.
I niestety, ale nikt, kto był w Karpaczu, nie będzie Ci tego zazdrościł.
Uwielbiam Sudety (szczególnie Szklarską), ale na tydzień. Miejsce do życia to jest katastrofalne. Czemu nie chciałbyś zamieszkać w takiej Jeleniej Górze?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camelinthejungle: bo wolę mieszkać u samego podnóża gór. Teraz mam 10-15 minut samochodem, i mnie to wkurza, bo nie mogę wyjść z buta z domu.
Zawsze zostają te zadupia na wschód od Nowego Sącza, ale to już ostateczność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Trauma_Teddy: ceny nieruchomości mocno odleciały w regionie. Karpacza faktycznie zatłoczony, ale tylko w szczycie sezonu zimowego i letniego. Jesienią czy wiosną wieje #!$%@?... ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie tak, że codziennie tam są korki. Więc mieszkać tam źle by nie było i jednak lepszy wyjazd niż ze Szklarskiej, bo jakby jedna droga się zatkała, to zostaje ta druga przez Sosnówkę (dziurawa bo dziurawa, ale można wyjechać).
@Trauma_Teddy: z kolei Kowary są niemal równie atrakcyjne jak Karpacz - terenowo. Wyjdziesz z chaty prosto na Śniezkę, czy tam Skalny Stół albo w Rudawy na Skalnik. Miejsce mega i bliżej już drogi do Czech. Ale to #!$%@? i bieda. Szkoda, bo miejsce serio nie jest mniej atrakcyjne od Karpacza jeśli chodzi o naturę i tereny wokół. A nieruchomości pewnie w ciul tanie. Sporo cyganów widać na rynku.