Wpis z mikrobloga

#lesserafim #korea #kpop

(pierwszy kontak z KPOPem) Po miesiącu oglądania na TY wszystkiego co dotyczy LE SSERAFIM zacząłem je rozróżniać pomiędzy nimi (kto kim jest), a teraz nawet rozróżniam je od innych dziewczyn z KPOPU... To dziwne, że na pierwszy raz wszystkie wyglądają tak samo (oprócz Chaewon), ale po pewnym czasie rozpoznajesz je nawet w filmach słabej jakości po ruchach, gestach i rozpoznajesz sylwetki. Zawsze każda Azjatka wyglądała dla mnie tak samo, a teraz zaczynam je rozróżniać - dziwne uczucie :) Kupiłem ich czarny album FEARESS i mam Chaewon :) (kupujący wiedzą o co chodzi), ale kupiłem go dla Garam - aby mieć pamiątkę Księżniczki z teledysku, bo moje oczy w trakcie oglądania teledysku zamknęły się aby nie patrzeć, bo bolało, odrzuciło mnie, zszokowało - nigdy czegoś takiego nie odczułem... Mój mózg odpłynął i zalał się endorfinami... To było #!$%@?! To nie było podniecenie, tylko euforia i dało mi tyle energii, że zszokowało mnie. Wiem, że nie każdy tak reaguje na ich debiutancki teledysk (nie mogłem go oglądać, bo oczy łzawiły) - ale czy to nie jest jakiś podprogowy wirus?
Inni znajomi oglądają teledysk i mówią OK, ale nic nie odczuwają, a ja za każdym razem jak go oglądam to łzawią mi oczy i czuję euforie - dlaczego? Jak to możliwe, że po 3 miesiącach mają prawie 98 miliomów wyświetleń na YT ?
Teledysk
  • 73
@Zoyav: @zlodziejdusz: Pozbyć się takiego albumu?!!! Oszalałaś?!... Ja chciałem zrobić Ci prezent i kupić Ci nowy zafoliowany album z dostawą kurierem, a nie pozbywać się Mojego albumu! Ja wylosowałem Chaewon i nie oddam jej :) Chyba się nie zrozumieliśmy co do albumu - jesteś zaskoczona, że ktoś anonimowy chce zrobić Ci prezent? (przecież to WYKOP - tu się dzieją różne dziwne rzeczy... Podsyłaliście różne propozycję utworów, które mogą mnie zainteresować,
@Zoyav: Może boisz się podawać na priva swoje dane do wysyłki na kuriera? Spoko... Kpopowo.pl ma chyba wysyłkę na paczkomat, ale muszę to sprawdzić. Ale i tak będę potrzebował Twój nr tel. więc nie wiem po co te zbędne komplikacje... Ale jak by co, to pisz na priva - Starałaś się, więć Ci się należy!
No i prawie przepadłem w KPOPie tak jak mówiłaś - ciągle walczę, aby nie oglądać innych
@Zoyav: No w sumie to masz rację. Nie zastanawiałem się nad tym.... Ciekawe spostrzeżenie i uświadomiłaś mi, że boję się inności, która może mnie wciągnąć... Ciekawe... Ciekawe..
Ogarnąłem sprawę paczkomatów i nie musisz mi podawać nic oprócz nr. paczkomatu na który ma przyjść przesyłka, a ja Ci wyślę tu kod do otwarcia go. Może tak być? - jeden warunek - dasz zdjęcie kogo wylosowałaś w albumie... Zgadzasz się? ;)