Wpis z mikrobloga

#lesserafim #korea #kpop

(pierwszy kontak z KPOPem) Po miesiącu oglądania na TY wszystkiego co dotyczy LE SSERAFIM zacząłem je rozróżniać pomiędzy nimi (kto kim jest), a teraz nawet rozróżniam je od innych dziewczyn z KPOPU... To dziwne, że na pierwszy raz wszystkie wyglądają tak samo (oprócz Chaewon), ale po pewnym czasie rozpoznajesz je nawet w filmach słabej jakości po ruchach, gestach i rozpoznajesz sylwetki. Zawsze każda Azjatka wyglądała dla mnie tak samo, a teraz zaczynam je rozróżniać - dziwne uczucie :) Kupiłem ich czarny album FEARESS i mam Chaewon :) (kupujący wiedzą o co chodzi), ale kupiłem go dla Garam - aby mieć pamiątkę Księżniczki z teledysku, bo moje oczy w trakcie oglądania teledysku zamknęły się aby nie patrzeć, bo bolało, odrzuciło mnie, zszokowało - nigdy czegoś takiego nie odczułem... Mój mózg odpłynął i zalał się endorfinami... To było #!$%@?! To nie było podniecenie, tylko euforia i dało mi tyle energii, że zszokowało mnie. Wiem, że nie każdy tak reaguje na ich debiutancki teledysk (nie mogłem go oglądać, bo oczy łzawiły) - ale czy to nie jest jakiś podprogowy wirus?
Inni znajomi oglądają teledysk i mówią OK, ale nic nie odczuwają, a ja za każdym razem jak go oglądam to łzawią mi oczy i czuję euforie - dlaczego? Jak to możliwe, że po 3 miesiącach mają prawie 98 miliomów wyświetleń na YT ?
Teledysk
  • 73
@Zoyav: zlodziejdusz: NaTeraz: proponuje, to bym się nie wahał i skorzystał ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zawahałaś się więc soryy... - Pytałem się 2 razy. Ale jak podeślesz linka do Fajnej piosenki (melodycznie) to spoko - album leci do Ciebie
@Zoyav: swoją drogą szkoda mi Lee Chaeyeon, niesamowita tancerka na poziomie Lisy lub nawet wyżej, a jest pod taką kiepską wytwórnią... a jej młodsza siostra jedzie w pierwszą "światową"... tzn. azjatyckoamerykańską trasę koncertową, już mam wykupiony online koncert w tę niedzielę, o 10:00 rano będzie prawdziwa uczta w Seulu
@Zoyav: ja chyba ogólnie wolę cute koncept, dlatego TWICE pozostanie dla mnie już na zawsze najlepszą grupą (widziałem na Twojej półce Yes or Yes, to było coś, z samego utworu najbardziej zapadło mi zdanie "There's no letters N and O" ( ͡° ͜ʖ ͡°) rapowane przez Dahyun)