Wpis z mikrobloga

Prowadziłem z kimś normalna dyskusję o rzekomej systemowej dyskryminacji LGBT, przyszedł przegryw z moderacji i zbanował na 14 dni za "mowę nienawiści", bo mam inna opinię niż on. Nie było przekleństw czy atakowania.
Odpisanie na jego wiadomość skończyła się banem permanentym.
Regulamin dla lewactwa nie ma znaczenia, masz inna opinie lub stawiasz się przegrywowi - ban.
A potem zdziwienie, że nikt nie chce z nimi rozmawiać i na nich pluje. Lewactwo i reddit to rak.

#bekazpodludzi #bekazlewactwa #reddit #moderacjacontent #lgbt
Izanagi013 - Prowadziłem z kimś normalna dyskusję o rzekomej systemowej dyskryminacji...

źródło: comment_1659518552jU7NSTcF4S73q0Y8IByhe9.jpg

Pobierz
  • 111
@Izanagi013

W sumie spodziewałem się przynajmniej przestrzegania swojego własnego regulaminu, jakikolwiek by nie był.


A który punkt został złamany?

Brak jakiegoś prawa to nie represje,


Dokładnie, chrześcijanie nie mają prawa do zarejestrowania związku wyznaniowego w Arabii Saudyjskiej. Nikt ich tam nie represjonuje. Mogą w domu urządzać takie modły, jakie chcą. No a do publicznego wyznawania chrześcijaństwa nie mają prawa także muzułmanie, więc jest pełna równość.

Bez ślubu da się żyć normalnie.


Do
@lizakoo: niestety w wielu przypadkach nie jest to respektowane, nikt nie robi problemu przy małżeństwie.

2. sprawy spadkowe - w Polsce nie można bez uzasadnienia w spadku nie zawrzeć dzieci czy żony - obowiązuje zachowek. Taki partner homo, żyjąc z nami 40 lat, może być pominięty w spadku w przypadku naszej nagłej śmierci. Albo dostać o wiele mniej niż dostałby małżonek/małżonka.

3. Po śmierci nie mamy żadnego wpływu na decyzję co
@Ekspert_od_niczego: #!$%@? chłopie jak potłuczony. Raz nadane uprawnienie w jakiejś placówce jest dodawane do dokumentacji medycznej, a dokumentacja medyczna jest online na IKO, więc każdy lekarz może wejść i sprawdzić czy takie upowaznienie zostało nadane. Dalej se stwarzaj problemy i udawaj, że nie ma na nie rozwiązania innego niż sobie wymyśliłeś, a inni ludzie po prostu sobie będą żyć bez nich.

No i mityczne "Kto ci je uzna". Otóż upoważnienie może
@Ekspert_od_niczego:

A który punkt został złamany?


Szerzenie nienawiści. Nic takiego nie miało miejsca.

No a do publicznego wyznawania chrześcijaństwa nie mają prawa także muzułmanie,


Przykład z dupy, nie ma w Polsce represji za bycie LGBT.

Według ciebie osoby homo nie powinny mieć takich praw jak reszta społeczeństwa.


Klasycznie, wciskanie czegoś, czego nie powiedziałem. Ja jestem ZA wprowadzeniem małżeństw jednopłciowych.
Ale nieprawdą jest mówienie, że osoby LGBT są w polsce systemowo dyskryminowane.