Wpis z mikrobloga

W ogóle moi dawni koledzy ze szkoły znaleźli sobie dziewczyny ale na żywo jakoś poznali bez żadnych Tinderow itd.Niektórzy to znaleźli z daleka nawet do 200 km.Taka jedna rozowa z moje wsi ma już Tindera z 5 lat i ciagle ja widzę jak siedzi i jeszcze nikogo nie poznała.Większość ludzi z Tindera/Badoo są po przejściach lub mają jakieś zaburzenia, bo przecież kobieta na luzie by sobie znalazła kogoś na żywo, bo ma dużo adoratorów.Wiec wychodzi na to, że te aplikacje randkowe są bardziej po to, żeby zwiększyć samoocenę i się dowartościować tylko.

Jendo jest pewne na pewno są lepsze kobiety, które nie mają Tindera/Badoo poznałem kilka i różnica jednak ogromna.Te grubaski z Tindera 3/10 maja większe wymagania niż kobieta bez Tindera 7/10.Lepiej nie traktujcie poważnie tych portali randkowych i nie szukajcie związku, bo się szybko załamiecie.

#przegryw #rozowepaski #tinder #badoo #zwiazki #p0lka #hipergamia #pieklomezczyzn #pieklokobiet
  • 20
@Onaaa20: #!$%@?ć Tindery i Badoo już wam oby to #!$%@?ło totalnie życie ucieka a tylko wpisy na wykopie i użalanie się wiadomo że to syf żeby poznać kogoś na dłużej także po #!$%@? drążyć temat ja już odpuściłem ten syf mam zamiar teraz użyć innej metody zagadywanie na żywo bo miałem już dużo spotkań z tego syfu i zawsze #!$%@? wychodziła tak siedzą same zaburzone osoby i Tyle
większość stałych użytkowników tindera to lenie którym nie chce się wyjść na miasto


@MilionoweMultikonto: tak tak, leniwi. może po prostu mają 0 znajomych, a widok samotnego, zdesperowanego gościa bez znajomych, podchodzącego do ludzi jest odpychający i zabawny, odbiera takiemu całkowicie status społeczny stawiając go na równi z żulem?
Większość ludzi z Tindera/Badoo są po przejściach lub mają jakieś zaburzenia


@Onaaa20: z własnego doświadczenia mogę potwierdzić, a nawet dosłownie potwierdzić (poznałem tam dwie laski które były w psychiatryku)