Wpis z mikrobloga

Luxmed czat to jest jakaś kompromitacja. Gadam sobie z panią doktor, opisałem problem, poprosiła mnie o wysłanie zdjęcia, przechodzę do aparatu, robię zdjęcie, po czym wracając do aplikacji wyrzuciło mnie z sesji i nie mogę wrócić do rozmowy z lekarzem XDD

Prywatna służba zdrowia… Jakiś potężny programista (tfuu na ciebie) robił ten cały portal pacjenta. #!$%@?łem się
#luxmed
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@p3ter: akurat nie mam prywatnego pakietu nigdzie, ale widzę, że chciałeś sobie kogoś obrazić, więc mam nadzieję, że Ci ulżyło ;) Napisałam, żeby zgłaszać, ale już zanalizowales, że chodziło mi o to, żeby nie zgłaszać XD Z resztą rób jak chcesz, to Twoje zdrowie ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@p3ter typie, ale ja się z Tobą zgadzam w swoim wpisie XD Po prostu Ci podpowiadam co ludzie z pracbazy zazwyczaj robią przed wysłaniem zdjęcia na tych upośledzonych czatach, bo Luxmed nic z tym bugiem nie zrobi tak samo jak Medicover z tym nic nie robi. A Ty już trzeci wysryw do mnie wypisujesz na podstawie argumentu który sam sobie o mnie wymyślileś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ostatnio próbowałem skorzystać z tych konsultacji online i też mi nie działały, biała strona.
Wpierw pomyślałem że to musi mieć związek z jakimś dodatkiem, odpaliłem w incognito i to samo.

Śmieszne jest to że Ci partacze nie są w stanie nawet żadnej strony błędy wyświetlić.

Nie działa to nie działa, cyk pora na csa.
@p3ter: bawi mnie to że luxmed, korporacja tarmosząca potężne pieniądze od klientów indywidualnych i korporacji nie potrafi zainwestować w porządny zespół programistyczny, ich aplikacja na telefon to osrana gównem porażka, a strona internetowa niewiele lepsza. Toż dwóch JUNIORÓW w zespole w którymś kiedyś pracowałem stworzyło w trochę ponad miesiąc (powiedzmy półtora miesiąca) w pełni funkcjonalny czat do naszej aplikacji, gdzie można było wysyłać w ciul rzeczy, zdjęcia, filmiki, emotki, wysyłać swoją