Wpis z mikrobloga

Szanowni państwo, biorę od każdej z drużyn po 500 zł i rozpoczynamy licytację. Rower do 6k Canyon Pathlite 6 czy Polygon Heist X7. Polygon teoretycznie troszeczkę gorszy osprzęt ale dwie sztywne osie a to kusi, bo o ile hamulce czy przerzutkę łatwo wymienić tak osie to już większa sprawa. A może jeszcze coś innego?

#rower

No więc który

  • Canyon Pathlite 6 58.3% (7)
  • Polygon Heist X7 41.7% (5)

Oddanych głosów: 12

  • 8
@_kapsel: mam Pathlite'a 4 i jestem bardzo zadowolony, ale podejrzewam, że Heist to też dobra maszyna. Tak na oko Heist jeszcze bardziej idzie w stronę MTB light, choć już Pathlite jest dzielniejszy od zwykłych crossów. Imho przy takim wyborze to w pierwszej kolejności kierowałbym się:
a) geometrią
b) wyglądem (serio)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@_kapsel: mam Pathlite'a 4 i jestem bardzo zadowolony, ale podejrzewam, że Heist to też dobra maszyna. Tak na oko Heist jeszcze bardziej idzie w stronę MTB light, choć już Pathlite jest dzielniejszy od zwykłych crossów. Imho przy takim wyborze to w pierwszej kolejności kierowałbym się:

a) geometrią

b) wyglądem (serio)

@zobq: oba mi się podobają ;)
Raczej rezygnuję z jazdy po terenie (dlatego sprzedaję fulla) na rzecz asfaltu i ew
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@_kapsel heista miałem w sklepie. Bardzo dobry rower.

@SkwarSki: jak odczucia z utrzymywania prędkości na takim przełożeniu? Nie jestem kolarzem ale chciałbym przy jeździe po płaskiej nie musieć pedałować jak chomik żeby utrzymać jakaś rozsądną prędkość
@_kapsel pewnie już zdecydowałeś się, ale mam pathlite od chyba 3 lat i to był strzał w 10. Jeżdżę dużo po asfalcie jak i zjeżdżam z gór. Kolejny rover to tez będzie pathlite ale z wyższej półki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FlameVinci: jeszcze nie kupiłem, muszę najpierw sprzedać stary rower
W grze został canyon pathlite i Giant roam 0
Ile masz wzrostu i jaki rozmiar canyona? Bo jestem na pograniczu m i l