Wpis z mikrobloga

  • 4
Jak reagujecie lub co robicie, kiedy podczas jazdy na rowerze jakieś #!$%@? psy podbiegają i nie ma reakcji właściciela? Dopiero zaczynam sobie rowerować, a dziś ruszyły na mnie dwa psy, a wlasciciele nawet się nie obejrzeli.

#rower #kiciochpyta
  • 17
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Levander nie wiem czy w UK to jest legalne plus uważam się za pierdołę. Także gaz lub jakiś psikacz to dobry pomysł. Ale niesamowite jest to, że ci ludzie nawet nie spojrzeli na mnie. Ich psy widząc mnie z dobrych 15m ruszyły na mnie (mieszanka pitbulla i jakiś kudłaty). I oni nawet nie zainteresowali się na co tak psy zareagowały. I szczerze mam #!$%@?, że jeden pies nazywał się 'Suzie'.
  • Odpowiedz
@Jagoo: zamiast gazu lepiej kupić klakson airzound xl, lżejszy, psy odgoni i niedźwiedzia :) + do codziennego #!$%@? januszy - piratów w osobówkach, no i przycisk do wyzwalania klaksonu masz cały czas pod kciukiem, gaz musiałabyś mieć w jakiś sposób ciągle w gotowości
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Krystian19922 nie znam tego, ale brzmi dobrze! Zobaczę sobie co to, dzięki!

Uf, czyli prawie jestem pro. Mam już sprzęt do naprawy opon, pompkę, lampki, trzymak na telefon i zabezpieczenie. Brakuje mi tylko kasku ❤️ a czuje mocny vibe przygody jak jeżdżę po błotku i kamykach
  • Odpowiedz
@Jagoo: ja uciekam - kilka mocniejszych naciśnięć pedałów załatwia sprawę, a nie będę ryzykował że mnie gnój zahaczy zębami żebym się potem musiał zastanawiać czy był szczepiony
  • Odpowiedz