Wpis z mikrobloga

Aż chce się powiedzieć

Te dwie niecnoty to kłopoty.

Reasumując, moje rozumowanie w tej materii jest takie.

1. Alonso robi niespodziewny Rugpull Alpine i niespodziewanie odchodzi do Astona za Vettela.
2. Alpine znajduje się na płaskowyżu między dupą a jajami i ogłasza że ich zakontraktowany z nimi testowy kierowca Oscar Piastrii staje się kierowcą Alpine.
3. Jednakże za plecami Alpine, Mark Webber prowadził rozmowy z McLarenem w celu znalezieniu miejsca dla Piastriego.
4. Ricciardo jednoczesnie traci grunt swojej pozycji w McLarenie która była mu gwarantowana na 2023r.
5. Alpine jako ma że prawnie ma podpisany kontrakt z Piastrim przystaje przy swoim. (Nie usuwają tweeta)

- Alpine niby ma kierowce który bedzie towarzyszył Oconowi ale go chyba nie ma.
- Webber konkretnie za plecami Alpine namieszał, ale nie znalazł jeszcze "prawnego" wyjścia Piastriego z Alpine.
- Ricciardo powrót do Alpine jest praktycznie niemożliwy, zostaje bez fotela?
- Jan Paweł II a Kubica P19.

#f1
Shewie - Aż chce się powiedzieć
 Te dwie niecnoty to kłopoty.
Reasumując, moje rozum...

źródło: comment_1659473885uIlWixyCbYhB22pZzt9X8A.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Malala7: no wlasnie mnie to zastanawia w kontekscie tego spalonego mostu i inwestycji jaką wykonało Renault w kontescie zatrudnienia australijczyka i tego co #!$%@?ł w Renault w ostatecznosci.
Pamietajmy że Misja Ricciardo kosztowała Abibebula pozycję w Renault.
  • Odpowiedz
@Shewie: Nic aż takiego nie #!$%@?ł. W Alpine zarządzają już zupełnie inni ludzie niż wtedy, Ricciardo radził sobie więcej niż dobrze, i w sumie jedyne wyjście z tej sytuacji, żeby Alpine wyszło chociaż z połowa twarzy to wzięcie tego gościa, którego Piastri zastąpi
  • Odpowiedz
@Shewie
Jeśli maklaren powie Riccardo że ma pakować manatki bo Oskar wjeżdża do zespołu to i tak będą musieli mu płacić przez następny sezon, nie ważne gdzie się znajdzie
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje bo umowa jest tak sporządzona że to Riccardo decyduje czy chce zostać na 2023 a nie zespół, a raczej małe szanse są na to że Riccardo odmówi więc za zerwanie umowy maklaren będzie musiał płacić
  • Odpowiedz