Wpis z mikrobloga

No nic, byłem na wyjeździe i nie było kontroli nad roślinkami, ale podlane porządnie więc nic im się nie stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Papryki niewzruszenie wypuszczają nowe kwiatki, pomimo tego że część już jest zawiązana a część zrzucają, #!$%@? ale taki ich urok. Moja zimowana to chyba coś carolinowatego, bo miałem takie nasiona rok temu i chyba zostawiłem ją sobie na ten sezon.
Jak owoce się wybarwią to się okaże co to za szatan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Druga papryczka od @Niewiemja rośnie równie szybko i też zawiązała sporo owocków.

Słonecznik jeden pokazuje już swoją zulto mordę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W selerach marchewkach i szczypiorku jest gąszcz, ale widać idzie to trochę w korzeń. Natka z selera zajebista do zupy!

Trawa cytrynowa dalej rośnie i jest coraz większa xD

Na sam koniec pomidory i ogur? Co może nie być ogurem xD

Przy pomidorach trochę #!$%@?, aczkolwiek będzie ich kilka(tych dużych), mogłem koktajlowki wsadzić do większych doniczek, bo są pyszne i wydaje mi się że roślina mogłaby ich więcej wydać jakby miała większe możliwości. Ogólnie to jeszcze temat do nauki.

Ogórek, no cóż.. z dnia na dzień coraz większy, puchaty i twardy, nawet nie #!$%@? nie przypomina ogórka xD może ktoś wie co to jest? Bo na pewno nie to co na zdjęciu xD

#ogrodnictwo #rosliny #pomidory #chilihead #ogorek
Pobierz picasssss1 - No nic, byłem na wyjeździe i nie było kontroli nad roślinkami, ale podla...
źródło: comment_1659458245Zh5ks2JwU0YrdKBMXWRUtd.jpg
  • 10