Wpis z mikrobloga

Takie spostrzeżenie:
spółka groszowa/śmieciowa BAH (British Automotive Holding), tego Pana co ma MARVIPOL.
#xtb podaje, że w naszej Cebulandii od 3 miesięcy największe obroty u nich są na tej spółce...

Trochę poczytać - można się dowiedzieć, że spółka próbuje się wydostać z tarapatów, spłacić kredyt itp.
Zyski netto jakieś przynosi, same salony są więcej warte już wycena: ale najciekawsze..

PREZIO dostaje sowitą premię, jeśli w ostatnim kwartale tego roku średni kurs będzie wynosił 1,5PLN.. obecnie prawie 3 razy mniej. Czyżby coś się kroiło. Zawołam się tutaj w listopadzie xD

#gielda #bananowa
Pobierz
źródło: comment_16594573666emeVARgpDNrSI5f6j2ld3.jpg
  • 7
@JanuaryFx: @tomkom: ooo BAH, myślałem że tylko ja inwestuje w takie noł nejmy xD Z tego co się orientuję w spółce wszystko gra i może w tym roku odnowią umowy z JLR. Btw te luksusowe marki typu Jaguar, LR, czy BMW, Merc które sprzedają na Wawelskiej mają branie, niezależnie od tego jaki sentyment jest wśród klasy tzw. średniej. Akurat to, że obroty w XTB są najwyższe to jakieś wynaturzenie, żeby
@genco1: Wpadnie wypłata 10tego to pewnie zacznę zbierać, tylko zostawcie to inwestory przez tydzień w spokoju. Jak to Bóg hazardu mówił : ODWALCIE SIĘ OD MPAY, ON JEST MÓJ I TYLKO MÓJ xD