Wpis z mikrobloga

Znajomy z naszego konopnego discorda prosi o pomoc. Również ma konto na wykopie, ale mało się udziela, dlatego poprosił mnie o pomoc

https://www.siepomaga.pl/olus-konkolewski?fbclid=IwAR17IhVCupyXG0uFzOZHwocsS1OkChFtbvsc04TXseNg4TJLVZ44l0mpi7c

Hej, jest taka sprawa. Siostra mojej żony urodziła Olka, jednak po porodzie okazało się, że Olek ma zrośnięty przełyk. Do tej pory życie Olka to tylko szpital. Mama Olka musiała przeprowadzić się 150km aby być przy nim. Olek będzie wymagał długiej i kosztownej terapii. I tu moja prośba mordy. Zerknijcie na zbiórkę przeczytajcie opis i jeśli macie możliwość wrzucie dla Olka choćby złotówkę po czym kliknijcie na reakcje gift a ja spośród was wylosuję po dwóch tygodniach kogoś komu wyślę te dwa zacne greenouty. Chłopak zasługuje na życie blisko rodziców w domu a nie łóżku szpitalnym


#wykopjointclub - tu mnie najlepiej znacie #wykopefekt #pomocy #siepomaga #zrzutka
Pobierz Dyspenseria - Znajomy z naszego konopnego discorda prosi o pomoc. Również ma konto na...
źródło: comment_16594379733BAhI7hLXEoGp58aRwea2t.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dyspenseria: Bardzo rzadka i okropna wada. W najlepszym wypadku dziecko tylko nie wykształci prawidłowego odruchu ssania. Na szczęście da się odtworzyć przełyk chirurgicznie.

Nie rozpoznali wcześniej na USG?