Wpis z mikrobloga

#seriale
#westworld

Warto oglądać 4 sezon westworld? Obejrzałem 2 pierwsze odcinki jakoś miesiąc temu i przerwałem. Zastanawiam się czy warto do tego wracać.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ValandilNW: O widzisz, właśnie dlatego zakładam temat, bo jedna osoba mi powiedziała że warto do tego wrócić, ale z reguły ona ma mniejsze wymagania co do serialów. Wolałem zapytać szerszego grona.
  • Odpowiedz
@r5678: Po 4 odcinkach, za które zabrałem się niechętnie stwierdzam, że bardzo warto. Jest o poziom lepszy niż sezon trzeci na razie. Polecam obejrzeć pierwsze 2-3 odcinki i samemu ocenić bo naprawdę dobry sezon się zapowiada.
  • Odpowiedz
@r5678: Sezon 4 ogólnie jest z jednej strony okropny, z drugiej mega ciekawy i całkiem dobry. Okropny ponieważ dla mnie jako stałego widza strasznie rozwiązali kontynuacje fabuły, tak naciągane że aż chce się rzygać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z drugiej ciekawie ponieważ pomimo że kontynuacja jest wujowa to sezon jest naprawdę ciekawy, z puszczaniem oczka do pierwszych dwóch sezonów. Aktorsko też się trzyma.

Dalej, odcinki czasowo
  • Odpowiedz
@r5678 S04 póki co lepszy od S03, ale nadal półkę niżej od S01, S02. Szósty odcinek najnowszego sezonu naprawdę d------y( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz